Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy problémám windowsal...

Van egy problémám windowsal kapcsolatban valaki segitene?

Figyelt kérdés
win7 enterprise van feltelepítve és kb egy fél éve lejárt és mindig újra meg újra kéri hogy aktiváljam nekem meg nincs hozzá kulcsom tehát nem aktiválom ezt el is fogadja és rákérdez később csak eléggé idegesítő mikor játék közben lerak tálcára hogy a felugró ablakot mutogassa nekem nem lehet ezt valahol kikapcsolni hogy ne jöjjenek ezek a figyelmeztető üzenetek ?
2012. jan. 3. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen ki lehet kapcsolni.Start menü>>vezérlőpult>>Tálca és start menü és ott berakod a pipát abba,hogy értesítések kikapcsolása.
2012. jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl ezzel megoldhatod:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak egy gondom van ezzel, hogy a Windows Loadert elinditom és nem tudok az installra kattintani nem tudom, hogy miért ...
2012. jan. 8. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha kimentenéd egy külső winchester az adataidat /amik kellenek/ letörölnéd a win7et és feltennél egy olyan op.rendszer ami nem kér kulcsot?
2012. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az nehéz :D xd
2012. jan. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!