Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet bekapcsolni az...

Hogy lehet bekapcsolni az internet szolgáltatást a Samsung Galaxy Ace-en?

Figyelt kérdés
most kaptam a telefont és előtte volt rajta internet. (az a kártya előfizetéses volt). minden jól működött raja de az illető kiment külföldre és kikapcsoltatta az internetet,mert úgy sokba került volna. aztán az enyém lett(bizonyos okok miatt)és beleraktuk a kártyámat (ami feltöltős) már nem is bírtuk visszakapcsolni. voltunk a t-mobile-nál is de nem csináltak vele semmit. a telefonbeállításoknál is néztük...egy darabig sikerült is de leszívta az összes pénzt a kártyámról. úgyhogy most nem tudom használni kb. az alkalmazások felét. lécciiii segíítsetek!!!! :/
2012. jan. 3. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz pontosan?

A 3G, mobilinternetre, vagy a wifire?

Beállítások -> Vezeték nélküli beállítások -> Mobilhálózatok és ez alatt kell az Adatszolgáltatást és a Mobil adat állandó bekapcsolását engedélyezni. Az Acces Point neve alatt is, a helyeset kell megadni. A Csak 2G hálózatok használatát meg tiltani kell.

Ha wifi, akkor azt be kell kapcsolni.

De az is lehet a baj, hogy sokat használtad, így nem a telefonnal, vagy a beállítással van a baj, hanem egyszerűen azzal, hogy kifogytál a keretösszegből. Fel kell tölteni az egyenleget.

2012. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megcsináltam de még mindig nem bírok csinálni semmit

UI.:a kártyámon be van kapcsoltatva az internet de a telefonon mégsem működik

2012. jan. 3. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

A probléma akkor, nem a beállításoknál van, hanem egyszerűen azzal, hogy nincs pénz a kártyán! Töltsd fel az egyenleget és tudod használni a mobilinternetet!

Vagyis: a kártya jó, a telefon jó, a beállításokkal is, minden rendben van, már csak az egyenleg feltöltése hiányzik!

2012. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!