Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri venni egy...

Szerintetek megéri venni egy ilyet?

Figyelt kérdés

[link]

arra szeretném használni hogy a laptopon tvézni és a Set Top boxot rákötni. ÉS még műsorokat rögzíteni, jó minőségben rögzítené! Van valakinek ilyene vagy milyet érdemes venni erre a célra.


2012. jan. 3. 18:53
 1/6 czibles ***** válasza:

Ha már ilyenben gondolkozol mindenképpen olyat vegyél ami DVB-C tuneres, ahhoz nem kell a box. 1-2 hónapja nézegettem én is ezeket és már láttam DVB-Cset nem sokkal drágábban.


Ha ki tudnád használni, és hajlandó vagy ennyit áldozni rá,akkor megéri (bár ez mindenre igaz).

2012. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hol találok DVB-C tuneres terméket ? és evvel hogyan lehet összekötni pc vel?
2012. jan. 5. 15:23
 3/6 czibles ***** válasza:

google-be beírod, hogy DVB-C TV tuner, aztán elkezdesz keresgélni.

Most ezt találtam: [link]

Mondjuk ez most majdnem egy 10essel drágább mint amit linkeltél.


Amúgy meg szokták írni, milyen be/kimenetei vannak.

Amit te linkeltél azt pl Composite kábellel lehet rákötni valamire.

2012. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó de nekem külső kell usb.
2012. jan. 5. 15:52
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] és evvel meglehetne oldani laptop + t-home iptv vevőegység rákötése?
2012. jan. 5. 16:04
 6/6 A kérdező kommentje:
vagy valami ilyesmi? [link]
2012. jan. 11. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!