Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem lehet töredezettségmentesí...

Nem lehet töredezettségmentesíteni. Mit tegyek? Lemeztöredezésmentesítést szeretnék csinálni a gépen, de nem engedi. A kék rublikában azt írja mmc. Exe komponens nem található, alatta pedig MSIMG32. dll nem található.

Figyelt kérdés
Nem tudom megnyitni az eszközkezekőt sem és nem tudok képeket villámnézetbe felhozni sem pedig beilleszteni mi lehet a baj?
2012. jan. 3. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem valami program, vagy vírus letörlésénél magával rántotta ezeket a fájlokat.

Én azt csinálnám, hogy amikor be van kapcsolva a gép, betennék egy windows lemezt, és elindítanék egy telepítést, amikor elindítja, akkor rákérdez egy szakaszon, hogy Teljes telepítést szeretnél, vagy Frissítő telepítést szeretnél, rányomsz a frissítőre. A Dokumentumaidból nem fog semmit törölni, csak az esetleges hiányzó fájlokat újra bemásolja.

2012. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom,remélem sikerrel járok,köszi a segitséget
2012. jan. 3. 22:52
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom lefuttatni a frissitést mert kéri a 25 karakterből álló termékkulcsot és az sajna nekem nincs :S
2012. jan. 3. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Alternatív és ingyenes megoldás:

[link]

2012. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ez mi?
2012. jan. 3. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Töredezettségmentesítő.
2012. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem, de szerintem ezen már semmi sem segit:S esetleg egy ujratelepités már lefuttattam a virusirtot is meg egy tisztitoprogramot is annyit tett hogy gyorsabb lett a netem :d :S
2012. jan. 3. 23:16
 8/9 A kérdező kommentje:
a feladatkezetőt sem tudom behozni (ctrl+alt+del) azt irja hogy a feladatkezelőt letiltotta a rendszergazda:S
2012. jan. 3. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ez újra telepítős buli.
2012. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!