Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem a számítogépen recseg a...

Béla9295 kérdése:

Nekem a számítogépen recseg a hang és siseg! De már probáltam több hang falat is te mind úgyan úgy siseg és recseg! Nekem az adatlapomon van a hang kártya! Mit tegyek hogy ne sisegjen és recsegjen?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom hogy a számitogépel van a hiba de nem bisztos!!
2012. jan. 4. 11:36
 1/4 _Zoldike_ ***** válasza:

Melyik adatlapodon? a facsebukoson?

Alaplapra gondoltal szerintem.

a)Telepitsd ujra a driveret

ha ezutan sem megy

b)probald meg masik kabellel osszekotni a hangfalakkal

ha meg mindig nem megy

c) vegyel egy rendes hangkartyat / vidd el szervizbe / csereltess alaplapot

2012. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán csak a csatlakozó nem érintkezik. Kikapcsolt állapotban fújj bele kontaktspray-t, aztán a húzogasd ki-be a dugót (nem azt).
2012. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen bocsi el írtam alaplap ! de ha hozzá ér már recseg mert nekem az alap lap-ban van bent a hang kártya és csak ép hozzá ér már akkor recseg és látom ahogy kicsit szikrázik vagy is látom ahogy vilog:D
2012. jan. 4. 13:14
 4/4 anonim válasza:
Kend meg Lekvárral :D
2012. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!