Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy mindenki az...

Hogy lehet, hogy mindenki az egekbe meneszti a Macintosh számitógépet, én pedig rendszeresen fejgörcsöt kapok tőle?

Figyelt kérdés
Kétéves Minim van. Sok minden nagyon tetszik rajta a Windowshoz képest, de gyakorlatilag _lehetetlen_ vele netezni. A beépitett Safari úgy, ahogy van, használhatatlan. Ismerjük az Apple cinikus hozzáállását a Flashhez, sz oldalak többségét lehetetlen vele megnyitni (a cégek közti harc miatt hadd szivjon a felhasználó). A Firefox valamikor jó volt, de az újabb fejlesztésekkel sikerült a használhatatlanság peremére leküzdeni. A mostani verzió rendszeresen (néha naponta kétszer is) ledermed (végtelen strandlabda), csak úgy. De egyébként is lassú, nehézkes, rengeteget strandlabdázik. Naponta érzem már úgy, hogy az egész Mac egy rohadt humbug, és odavágom a földhöz, és veszek egy pécét, csak sajnos van pár ficsör, amiről nem szivesen mondanék le. Hogy lehet, hogy senki más nem számol be ezekről a problémákról, mindenki másnál a Mac hiperszuper, maga az emberi technika csúcsa, az élet értelme, multiorgazmus és világcsoda? Mit csinálok rosszul? (Kivettem a dobozból és használom. Néha ráfuttatom a bűvös "jogjavitást". Stb.)
2012. jan. 4. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Safari alatt is van flash és normálisan működik. Egyébként Opera szépen megy rajta.
2012. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg hasznos válasz volt, köszi. Amikor arra panaszkodom, hogy _nem_ működik, te érvként közlöd, hogy működik. Inkább ne irtál volna semmit.
2012. jan. 4. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs Mac-en, de vannak grafikusaim akik azon dolgoznak és van akinek Mini-je van otthon. Megkérdeztem őket, hogy ilyen jellegű probléma van -e náluk. Egyöntetű "Nincs!" volt a válasz.

Azaz: nálad valami el van rontva - telepítés, beállítás, frissítés, stb.

Arra meg gondolom nem számítottál, hogy látatlanban bárki megmondja neked, hogy hol hibás a rendszered.

2012. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát persze, bizonyára rosszul használom, nálam a Fiefox sem frissiti magát rendszeresen. Vagy netán ugyanúgy használom, mint bárki más, de mégis csak nálam fordul ilyen elő, mert a Mac maga a tökély. Most jut eszembe, volt szemellenző a dobozban, csak mindjárt az elején elhagytam.
2012. jan. 12. 21:09
 5/9 anonim válasza:
Ha ennyire szkeptikus vagy a maccel szemben, akk ink hagyjad... Én 1,5 éve használom, de semmi bajom nincs a Safarival, max 2szer ha lefagyott, de akk force quit, és 2 perc múlva semmi baja.
2012. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, ha most elkezdenenk kopkodni a mac-et, akkor mindjart jobban erezned magad, de sajnos kevesen vannak kozottunk akiknek problemajuk van ilyesmivel.


Oh, most jut eszembe, anyuek a minap panaszkodtak a minire, hogy nem indult el. Ja igen, ott hagytak a klubhazban, ahol nincs futes es a minuszok nem tettek jot neki. Egy ora meleg lakas utan ugyanugy indult mint ujkoraban.


Szerintem vidd el egy hozzaertohoz, marmint szakember/szerviz stb. es nezesd meg, mert nem normalis problemakat produkal, mi viszont ezt igy latatlanban nem tudjuk megjavitani :(

2012. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de ti hol éltek? Melyik zombibolygón? Agy helyett Steve Jobs szelleme sugallja a gondolataitokat? A Safari bevallottan, beismerten nem bajlódik a Javával, ha ilyen weboldalba ütközik, a legenyhébb egy kis strandlabda, hihetetlen, hogy Ti nem észlelitek. Ilyenkor nyilván kihagy a tudatotok, és utána lehet üdvözült mosollyal ébredni és tovább dicsőiteni a Szektavezért.
2012. márc. 12. 05:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Java, akarom mondani, Flash.
2012. márc. 12. 05:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Problemad van a Safarival es ezert utalod az egesz Macintosh-t, meg az Apple-t ugy ahogy van? Erdekes....


Az mondjuk nem jutott eszedbe, hogy Firefox-t hasznalj?

Nekem 2 termekem is van az Apple-tol, az egyiken az Opera bongeszot a masikon a Firefoxot hasznalom.


A paromnak 4 termeke van az Apple-tol, o mindegyiken a Firefoxot hasznalja.


Semmi problemank nincs a gepekkel, es ezt nem a szellem sugallja, hanem a mindennapos hasznalat alatt szerzett tapasztalat.


Ha te utalod, akkor miert nem adod el a francba es veszel egy vindozt? :)

2012. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!