Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez most mit jelentsen? Hogy...

Ez most mit jelentsen? Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés

Windows 7 rendszer van telepítve a gépemen (persze,nem originál).Telepítése után minden frissítési és karbantartási üzenetet kikapcsoltam, h ne legyen gond vele(pl. frissítések,Windows Update stb),ma viszont megjelent egy kis üzenet az asztalom jobb alsó sarkában:

Windows 7

Build 7600

A Windows ezen példánya nem eredeti

Most kérdem én,honnan a fenéből került ez ide? Semmit nem húztam le a gépemre ami ezt megvizsgálná. A legfőbb gondom az, h nem tudom eltüntetni,maximum ha fehér háttért rakok -.-


2012. jan. 4. 22:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam...
2012. jan. 4. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti, hogy "A Windows ezen példánya nem eredeti".

Tehát nincs hozzá termékkulcsod. Vagy megveszed ( a home premium 30e) vagy feltöröd valamilyen programmal(DAZ Loader). Az lenne a legjobb ha újratelepítenéd a gépet, és kikapcsolnád az automatikus frissítéseket: ez esetben nem kell semmilyen program.

2012. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos,pont ez a lényeg,minden frissítés ki volt(van)kapcsolva.Minden újrainstallálás után rögtön ez az első dolgom. De már sikerült megoldanom:lehúztam egy remove wat nevezetű programot,ami megoldotta a problémám:)
2012. jan. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!