Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 8 gigás fájlt ki lehet...

Egy 8 gigás fájlt ki lehet írni egy dvd-re?

Figyelt kérdés

Épp a Call of Duty 6. részét írom ki. Az első DVD-nél járok. Kerekítve 8 Gb-ot foglal az egy fájl. Tömörítettem DVD-R-be. Így lett egy 4.3 gigás és egy 3.7 gigás fájlom. Mindkettőt megnyitottam, és észrevettem, hogy tömörítve: 3.7/4.3 Teljes méret: (kb.) 8gb. Tehát fölösleges kiírni mind a kettő DVD-t, mert ugyanazt rakja rá? ..teszek fel egy képet is :D

[link]


2012. jan. 6. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
írd ke dubla rétegűre
2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na most kérdés, 8 gigát hogy akars kiírni egy 4.3-as DVD-re.
2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 Gb a Call of Duty.

Te tömörítetted, hogy ráférjen egy DVD-re, de ettől nem lett lényegesen kevesebb, csak ketté lett vágva, hogy ráférjen részenként DVD-kre. Tehát az első rész lett egy DVD-nyi és megmaradt a maradék, így lett belőle két rész. Mind a kettőt ki kell írni. Ha pedig telepíted, akkor rá kellesz másolni a gépedre mind a két fájlt, összeilleszteni, kibontani, és csak így telepítheted.


Tehát fontos mind a két rész. Ez nem is tömörítés, hanem inkább csak szétvágás, hogy kiírható legyen 4.7 Gb-s DVD-re.


Én ajánlom, hogy vegyél egy 8.5 Gb-s DVD-t és erre írd rá ami az ISO fájlban van, így majd telepítheted a játékot DVD-ről is.

2012. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából minek kiírni, amikor a vinyón elfér az image, ha nem kell letörlöd, ha kell újra leszeded pár óra alatt. Ez már nem 1998, hogy kiírom CD-re.
2012. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem biztos, hogy mindenkinek van felesleges 8 Gb szabad hely. :)

És mert nem biztos, hogy mindenkinek van ideje pár órát várni.

És mert nem biztos, hogy mindenkinek gyors az internete.

2012. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!