Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki azt a gépem az...

Miért írja ki azt a gépem az indításnál, hogy érvénytelen a boot ini fájl, rendszertöltés az alábbi egység használatával?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érdekesség is, hogy amikor egyik felhasználói fiókból a másikba át szeretnék lépni, de nem kijelentkezéssel, hanem felhasználóváltással, mivel fut egy program és nem szeretnénk h bezáródjon, akkor miért fagy le mindig a gép, és automatikusan ilyen esetben miért indítja újra magát, ha nem is nyomom meg a bekapcs gomb alatti reset gombot? És mikor újra indul akkor elsőre, másodikra mért nem jön be aí win, csak nagy feketeség meg a kurzor nyila látható, és ilyenkor már nem magűtól indul újra, hanem nekem kell indítanom?

Vírus alatt sérülhetett egy fájl? Azt tudom, hogy már nincs vírus a gépen, a net olyankor elég lassú, nem tudom netnek, vagy a gépnek van e hozzá köze, valamelyik böngészőn bejönnek ugyanazok az oldalak, másikon már nem. Pedig nem állítottam semmit a gépi és internetes beállításokon a vezérlőpultban.

Nod32 vírusírtóm is van, rendszeresen vírus ellenőriz, naplót vezet, esetleg írt a gépem, tűzfal is be van kapcsolva. Win xp-m van. 400 W os teljesítmányű a tápegység, ahogy olvastam a papíron.

Amúgy volt régen vírus, a tesóm megnyitott meg letöltött valami hülyeséget, írta is a gép h az ő fiókjából származik a vírus, és onnan ered a fertőzés is, ami átterjedt a mi cuccainkra, kiírtani is laig lehetett, sőt a sérült fájlt az érintett oldalra belépve se lehetett kitörölni, pedig rendszergazdik vagyunk, amit kitöröltünk az meg újraindítás után visszajött a gépre. Még a Zelkások meg az informatikus ismerőseink sem tudják mi van vele.

23/L


2009. máj. 23. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy gép újratelepítés nem ártana, lehet nagyon el van már kefélve a rendszerpartició.

Eltávolítani a szaros dolgokat pedig csökkentett üzemmódban az msconfig-ból is kiszedni és utána törölni a mappából, akkor nem mászik vissza.

Amúgy sem árt néha bekukkantani az msconfig-ba, biztos tele van feleslegesen betöltődő programokkal, azokat kiszedni.

Nod32 az laboratóriumi körülmények között lehet nagyon jó, de az életben szart sem ér, cseréld le valami normális vírusírtóra.


Egyébként is egy jó maszti vagy egy dugás sem ártana neked szerintemm, inkább mint ilyeneken agyaljál, mert ez férfimunka! :)


Bocs, hogy nyers voltam, remélem nem sértődsz meg!

2009. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, tönkre van az operációs rendszer, ez vírus miatt van, megtámadta a system32 mappát, amibe a boot.ini file is van, ez a boot.ini a bejelentkezéshez van, rendszer újrahúzás a megoldás sajna,ez ellen csak ez segít!!
2009. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ja,Dugás az nekem sem ártana,hát!!..:)
2009. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

vettem a poént :)

köszi a kommenteket, amugy honnan veszed h nem vagyok rendszeresen karban tartva? nem ide tartozik, de ha már felhoztad a témát, ma is volt ágy tornám :) igaz a fürdőben :)

attól még rendbe akarom tenni a gépemet :)

2009. máj. 23. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézzenek oda!!:)

Annyiszor kellene a gépedet karba tartani, mint ahányszor téged tartanak karba!

Nem lenne a géppel probléma!!

Ez poénak szántam,ne vedd komolyan!!

2009. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Most mi is a kérdés???:)
2009. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D poénosak vagytok :)
2009. máj. 23. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!