Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win.7-nél ha rámegyek arra h....

Win.7-nél ha rámegyek arra h. 'leállítás' utána kiírja hogy: vannak futó alkalmazások, és h. : leállítás kényszerítése vagy mégse. Na de minden programot bezártam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hol tudom megnézni hogy minden be-e van zárva? CTRL+ALT+DELET ott nem adja ki a futó alkalmazásokat.!
2012. jan. 7. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj itt megnyomnod semmit, elég ha kivárod míg leáll.
2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előzőhöz nekem ugyanezt írja ki és nem kell csinálni semmit.ki fog kapcsolni
2012. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia ezt nekem is ki szokta írni néha, de rájöttem arra, ha sietek és gyorsan bezárok mindent (skyp,internet, zene, egyéb progik) kb 10 másodperc alatt, majd leállítást nyomok akkor ő még azt hiszi hogy futnak a dolgok ezért próbálj vele várni néhány percet hogy fel tudja dolgozni hogy leállítasz rajta dolgokat. ha nem tudsz várni, akkor sem történik semmi mert ugyanúgy elmenti a dolgokat! :-) remélem segítettem
2012. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!