Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter-Strike 1.6 Szerver...

Counter-Strike 1.6 Szerver Konfigurálás Tanulása?

Figyelt kérdés
szeretnék megtanulni szervert konfigolni, de ne tudom hogyan álljak neki a google-be sokat kerestem de nem nagyon találtam kiegészítő választ. Esetleg ha van ilyesmi tanfolyam??? Nem tudom pls segítsetek!
2012. jan. 8. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá nagy tudás, elég ha tudod az alapokat..(szerver name,rcon pw, admin stb.)

Azután már könnyü az egész:)

---

CS:S szervereket konfigolok.

2012. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi köze a CS szerver confignak a photoshophoz?
2012. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
semmi XD de komyolyan ezt honnan lehet megtanulni? pls help kéne nagyon
2012. jan. 8. 01:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát hogyha mondjuk egy hosting fel akar venni konfigosnak akk mi a minimum amit tudni kell (Nem akarok elmenni hostinghoz konfigosnak csak kérdeztem)
2012. jan. 8. 01:40
 5/9 anonim ***** válasza:

linux ismeret

ismerd a játékot

webprog ismeret


kb hirtelen ezek

2012. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A linuxig eljutottam mert tudom általában a szervergépeken mind linux van sőt csak ritkán fordul elő más. Tehát Ha valaki leírná az összes parancsot mármint amit a server.cfg-be lehet írni azt megköszönném. Az amx-et feltudom rakni vele eggyütt pluginokat is +clanmod +statsme +hlguard..... ezeket feltudom rakni. Ezen kívül nagyjából miből áll egyeltalán???? Az admint is ismerem.....
2012. jan. 8. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


legfölső

2012. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm de ez volt a legelső oldal amit megnéztem...Esetleg más? :O Esetleg ha valaki megtanítanítaná nagyjából....Vagy Van valami ilyen oldal ami kimondottan ezzel foglalkozik....Lehet angol is...
2012. jan. 10. 18:10
 9/9 anonim válasza:

Én nagyjábol meg tudlak tanítani ha még kell a segítség.

Egyszerű..ha pluginokat szeretnél berakni a szerveredre akkor Tottal commandert kell használnod. Ott ha csatlakoztál a szerveredhez akkor a fájlt amit be akarsz rakni, (én pl most azt mondom hogy arany deagle) azt a fájlt kikeresed és a fájlokat bemásolod ahova kell. modelleket models mappába és azon belül oda ahova a mappák vezetnek.

A .amxx fájlt a plugins mappába, a .sma fájlt a scripting mappába kell. Miután ez a kettő megvan és a modellek is bent vannak, be kell írni a configs mappába / azon belül plugins.ini -be a fájl .amxx nevét. PL: arany_deagle.amxx

És kész, bent is van :)

2012. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!