Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mp3-ból lehet-e audiót "csinál...

Mp3-ból lehet-e audiót "csinálni", hogy ne csak a dvd lejátszómon, hanem pl az autóban, vagy sima cd-lejátszóval is hallgathassam a playlist-jeimet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 01:28
 1/9 Manesz ***** válasza:
0%
persze, csak a fájlnevet PC-n írd át .wmv-re, viszont ha dvd-n van akkor másold fel a gépre és utána ki cd-re a megadott formátumban.
2012. jan. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, Neroban válaszd ki az Audió CD készítését, húzz bele vagy 20 MP3 zenét, vagy amennyi fér és indítsd el az írást. Ez mindenhol fog menni. Csak az a rossz, hogy kevés zene fér rá egy CD-re.
2012. jan. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első választ vedd figyelmen kívül.


Amit te keresel, az a .flac formátum (ha netán konvertálni akarsz, akkor mp3-ból kell .flac-et csinálnod).

2012. jan. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden íróprogramban szokott lenni Zene CD, vagy Audio CD írása menüpont, ott hozzáadod az mp3 fájlokat és kiírja lemezre.


/az első válasz totál értelmetlen valóban, de a flac formátum sem jó egy "sima cd lejátszó"-hoz/

2012. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es és 4-es a jó válasz. A zenei CD-n a számok saját formátumban vannak és az íróprogram, ha audioCD formátumot választottál, automatikusan át fogja konvertálni zenei CD-nek...
2012. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia Mindenki! Szóval, ha jól értettem kell,hogy legyen nerom (azaz konvertáló programom), és ott gyakorlatilag értelemaszerűen követem az utasításokat, és nem Flac.-et, nem is wmv-t készítek,hanem rábízom a programra, az úgyis tudja.Nekem FreeStudiom van, ill. a YouTube mp3 konvertáló progi. Szóval töltsek le egy Nero-t (Express, ugye?).Nagyon köszönöm a válaszokat, melyeknek már csak azért is örülök, mert kiderült: lehetségs, amit szeretnék. A többi majd megy... Sziasztok!
2012. jan. 8. 21:40
 7/9 A kérdező kommentje:
NEEEEM! Sokkal egyszerűbb volt :) tényleg a Media Player... de az isabban segített, hogy megnéztem a (már) CD-n lévő zenék formátumát. Asszonygya: audio. Rohantam is a CD lejátszómhoz... lejátszotta! Tanulság? Előbb megnézni, aztán kérdezni. Mindegy, tanulságos volt :) Köszi. Hello!
2012. jan. 8. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Mind a két általad leírt verzió működik és a legjobb ha te megoldod magad, mert ugye a sikerélmény... pótolhatatlan...

Örülök.

2012. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi fehérsrác, köszi Mindenki! :)
2012. jan. 10. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!