Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek főleg játékokhoz?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


Főleg beszélgetéshez,játékokhoz kellene,de nem tudom eldönteni a 2 közül,hogy melyik lenne a jobb,ezért a ti segítségeteket kérem.:) Köszi.


2012. jan. 8. 13:46
 1/7 tamasoft ***** válasza:
Ebben az árkategóriában a drágább jobb. Tulajdonságai és neve alapján is a creative ami inkább vállalható. Őszintén azt mondanám, hogy egyik sem nagy durranás, sőt nem jó egyik sem, de ha ennyi a költségvetés, ebből lehet választani, ezt elfogadom.
2012. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18.000 Ft lenne a felső határ,de egyenlőre csak ezeket találtam.Valami ötlet,hogy milyen vegyek?:)
2012. jan. 8. 13:58
 3/7 tamasoft ***** válasza:

És hogy ne csak a levegőbe beszéljek, itt egy szerintem megfelelő:

[link]


Ha beépített mikrofont nem akarsz, ettől olcsóbban is lehet jókat beszerezni, de 15ezertől kezdődnek a valamirevaló fejhallgatók.


Tudom, a pénz sok mindent meghatároz, csak elmondtam.

2012. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tamasoft ***** válasza:

[link]


Ez mikrofon nélküli, de nagyon kedvező.

2012. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Erről valami vélemény?

2012. jan. 8. 16:43
 6/7 tamasoft ***** válasza:
Eddig ez néz ki a legjobban! De valamiért a gyártó honlapjára sem merik feltenni a specifikációját. Éppen ezért nem tudjuk, hogy milyen paraméterekkel rendelkezik. Valószínű, hogy átlagos belépő szintű tudású. Egy valamit tudni lehet még róla, hogy ez egy nyitott fülhallgató; tehát a környezeti zajok behallatszódnak, és ezt szándékosan így alakították valamiért. (Pl. lehet közben beszélgetni a helyiségben tartózkodókkal) Ezt valaki szereti, valaki nem.
2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egy másikat az Ozone Attack-et ajánlanám.
2012. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!