Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kitöröltem a mozillát, mert a...

Kitöröltem a mozillát, mert a Teszvesznél nem tudtam használni a színkódot. A régebbi verziót szerettem volna visszarakni, de egyiket sem engedi. Segítene egy hozzáértő?

Figyelt kérdés
Betölti mind a 100%-ot, de nem rakja fel. Ott áll meg a dolog mindegy egyes alkalommal, mikor a kulcsos lap jelenik meg. Ez van felül hogy Run as.
2012. jan. 10. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy programot, ami alaposabban távolítja el a programokat uninstallkor mint a windows. Egy ilyen program például a Revo Uninstaller, tud magyarul is. Első lépésként ezt telepítsd.


[link]


Rakd fel a legújabb Mozillát, majd a Revo Uninstaller programmal távolítsd el.


Ezután már minden probléma nélkül települnie kell egy régebbi verziónak, ha mégsem, akkor rossz a régi telepítő amit használsz.


A [link] weboldalon megtalálod az összes eddig megjelent verzió telepítőjét.

2012. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

megpróbálom, köszi.

Szép napot!

2012. jan. 10. 14:59
 3/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, viszont már a legújabb mozillát sem engedi felrakni. Ezt írja ki szó szerint:

Bejelentkezési hiba:

2012. jan. 10. 15:12
 4/7 A kérdező kommentje:
a felhasználói fiók korlátozása. sz üres jelszavak használata nem engedélyezett a bejelentkezési időpontok korlátozása,vagy a házirendben lévő korlátozások betartása
2012. jan. 10. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Menny be C:\ProgramFiles-ba. Keress egy Firefox vag Mozzilla nevű mappát és próbáld meg törölni. Ha nem megy, akkor nyisd meg és próbáld meg minél több elemét telepíteni.
2012. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm .

Szép napot.

2012. jan. 12. 08:07
 7/7 anonim válasza:

A Revo Uninstaller-el vigyázz miket jelölsz be! Nagyon szuper program, csak tudni kell használni. Nos, ha letörlöd a Firefoxot, ne felejtsd el a rendszerleíró adatbázisból TÖRÖLNI a Mozilla kulcsait: Start menü,

Futtatás,Konzolba beírni: regedit, és ott: HKEY_CURRENT_USER - SOFTWARE és ha van Mozilla mappa töröld ki !! És innen is: HKEY_LOCAL_MAMACHINE-- SOFTWARE-- Mozilla, Mozilla.org, MozillaPlugins.

Ezek okozhatnak hibákat ha rajta hagyod. Sajnos a Revo Uninstaller ezeket nem törli ki, ezért manuálisan kell törölni! A sárga mappákat ki ne töröld a Revo Uninstaller-el. Csak a félkövéren jelölt betűseket. Remélem tudtam segíteni. Szia.

2012. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!