Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Össze kötném az lcd tv-m a...

Zsoli25 kérdése:

Össze kötném az lcd tv-m a számítógéppel HDMI kábellel, úgy hogy a monitorom is rajta legyen, full hd felbontásban tudja e kezelni a dolgokat ha a monitorom csak az 1280*1024et tudja?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Függetlenül tudod állítani a felbontását mindkét kijelzőnek ami a gépre van kötve, ha úgy van beállítva. Az, hogy elbírja-e a géped a plusz kijelzőt - ami ezesetben TV lenne -, az teljesen a videókártyától függ, nem a monitortól ami alapból van rádugva.
2012. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- Amennyiben a TV-d tudja a FullHD felbontást,

- a videokártyád másodlagos kimenetére be tudod állítani az 1920x1080-as felbontás

- és amennyiben a videokártyád elbírja a két megjelenítőt

úgy igen.

2012. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat sokat segítettetek.
2012. jan. 10. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem full HD-re van optimalizálva a TV, akkor hiába állítod annyira, nagyon rossz képet ad
2012. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
alapból arra van állítva szerintem mert nincs külön olyan beállítása sajnos
2012. jan. 10. 17:30
 6/10 A kérdező kommentje:
megpróbáltam beállítani a tv-nek a felbontását de nem engedi 1280*1024nél nagyobbra annyira engedi csak mint a monitort ez mitől lehet?
2012. febr. 22. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni a videókártya driver-ét!
2012. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és lehet azt hogy csak külön külön érzékelje a kettőt szóval a elindítok egy filmet a pc-n akkor az megy a monitoron is meg a tv-n is nem lehet azt hogy csak a tv-mennyen? Vagy ilyen nincs is csak én szeretném hogy legyen?
2012. febr. 22. 20:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Frissítettem a videókártya driverét de semmi változás nem történt ugyan úgy nem engedi fentebb rakni a felbontást
2012. febr. 22. 20:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült összekötnöm a tv-t a gépemmel,működött is egy darabig minden jó volt. De most olyan történt hogy a tv-met észleli elsődlegesnek a monitorom meg másodlagosnak,így most problémáim vannak a felbontással. Hogyan lehetne megfordítani hogy a monitorom legyen az elsődleges és a tv-m a másodlagos?
2012. dec. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!