Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Észrevettem hogy a Facebook-on...

Észrevettem hogy a Facebook-on sok emberre "fel vagyok iratkozva". Hogy irtakozhatok le egyszerre mindenről?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hogy iratkoztam fel...Csak azt vettem észre ha valakinek rámegyek az üzifalára,látom hogy fel vagyok iratkozva.
2012. jan. 11. 14:26
 1/2 2xSü ***** válasza:
Az ismerőseid lényegesebb eseményeire fel vagy iratkozva. A közeli ismerősöknek az összes eseményére. Ha leiratkozol, akkor nem jelennek meg a bejegyzéseik a Facebook nyitóoldalán a főbb események alatt. Szerintem inkább ne piszkáld. Ha nagyon nem akarsz senkitől semmit olvasni, akkor meg ne nézegesd a nyitóoldalt.
2012. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2xSü ***** válasza:
(Érdemes tanulmányozni, hogy mit jelent a feliratkozás, ha nem érted miről van szó.)
2012. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!