Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSI AMD Sempron gépre milyen...

MSI AMD Sempron gépre milyen linuxot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ubuntut próbáltam, de a képek, videók, weboldalak megjelenítése terén sajnos nagyon lassú. Vagy erre van valami gyógymód. Görgetéskor rettentő lassú!

Esetleg Debian? Ebből melyiket kell letölteni?


2009. máj. 25. 14:10
 1/3 anonim válasza:
Az ubuntu is debian alapú, mennie kell annak is. Kérdezz rá a problémádra az ubuntu.hu fórumán. Egyébként a ilyen görgetés lassúság nekem akkor lépett fel, amikor a képernyő frissítési frekvenciája nagyon alacsonyra volt beállítva, esetleg próbáld azt. Ha mégis debian telepítése mellett döntesz, akkor a i386-osat, abból nem lehet gond (attól függ egyébként , hogy 64 bites vagy 32 bites a sempronod).
2009. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! A frekvencia normál, de bízom benne, hogy a fórumon jön majd valami megoldás!
2009. máj. 26. 09:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Fú, mégis igazad volt!!

Mást néztem, de ez a frissítési frekvencia tényleg 0-ra van beállítva. Viszont nem hoz föl alternatívákat és gépelni sem lehet bele, hol lehet megváltoztatni?

2009. máj. 26. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!