Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik maximális...

Miért nem működik maximális teljesítményen a laptopom?

Figyelt kérdés

HP Pavilion dv6 laptopom van, amit részben azért vettem, hogy újabb játékokkal is tudjak játszani. Az elején tökéletesen működött, maximális beállításokon futottak a játékok, aztán egyszer, minden ok nélkül, már csak minimum beállításokon indultak el, akkor is épphogy.

Néha, amikor a gépnek olyanja van, akkor működik rendesen, de ez nagyon ritkán fordul elő, és tőlem függetlenül.

Mindent lecsekkoltam már, amit tudtam, és egyszerűen nem értem, miért nem tudom kihasználni a gép teljesítményét.

Nem tudom, mennyire fogalmaztam érthetően, nem vagyok egy számítástechnikai zseni. A lényeg, hogy egyszer gyönyörűen futnak a játékok, egyszer meg (vagyis általában mindig) szaggatnak.

Köszönök előre is mindenféle segítséget, tippet! :)


2012. jan. 12. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentöl függhet, nagyon sok...

túl melegedés az általános dolog

biztos van még garancia rá

kérdezd meg szervizet eröl vagy vid el nekik hogy mi lehet.

lehet még ok ha pl. játék alat torrentezel

vagy virus van gépen

de enek rengeteg oka lehet irtam már:s

2012. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ennek rengeteg oka lehet

pl: vírus,valamilyen energiatakarékos módban vagy,nincsenek fennt a megfelelő driverek(pl. VGA)..

Hőmérsékletet szoktál nézni játék közben?lehet csak ki kéne takarítanod a laptopot..

2012. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A gép még fél éves sincs, és alig egy hónappal a megvásárlása után már ezt csinálta. Nem tartom valószínűnek, hogy vírusos. Túlmelegedésre viszont hajlamos, még akkor is, ha csak szimplán be van kapcsolva, és nem is használom.

De akkor azt hiszem, elviszem szervizbe megnézetni. Köszönöm a segítséget! :)

2012. jan. 12. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!