Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Friss Windowsban ha nem...

Friss Windowsban ha nem működnek az F gombok (pl. az F2 vagy F6), hogyan tudom beállítani, hogy újra működjenek?

Figyelt kérdés
Ezelőtt külön beállítás nélkül is működtek, sajnos nem értem most miért nem?
2012. jan. 13. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez nem laptop, szerintem itt többen rögtön arra gondoltak amikor az F gombokról írtál.

A funció gomboknak az éppen futó alkalmazások adnak funkciót.


Próbáld ki ezt a tesz programot.

[link]

2012. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: hálásan köszönöm a linket, ki is próbáltam. Az a furcsa, hogy a teszt alapján működik az összes F gomb, amikor szükség lenne pl. az F2-re, akkor nem.
2012. jan. 18. 13:44
 13/15 anonim ***** válasza:

Nos akkor a kételkedő beszólogatónak üzenem innen, hogy úgy látszik mégiscsak én értettem meg a kérdést...


A kérdezőhöz: mihez van szükséged, milyen programban használnád az F... gombokat, amiben nem működik? Más gombok jól működnek? Pl Win7 alatt ha valamit rendszergazdaként indítasz el, akkor az lesz az elsődleges program ami megkapja a billentyűzetről érkező adatokat, és ha nem adja tovább egy másik programnak, akkor a másik program nem fogja fel, hogy te nyomtál F2-t.

2012. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az F2-őt mint gyors rename gombot használom évek óta. Mind a Windows intézőben, mind cd-író progiban eddig kiválóan működött. Az F6-ot pedig quick save-ként különböző játékokban.
2012. jan. 18. 23:40
 15/15 anonim ***** válasza:

"Nos akkor a kételkedő beszólogatónak üzenem innen, hogy úgy látszik mégiscsak én értettem meg a kérdést... "


Örülök, hogy szereztem neked némi sikerélményt.

2012. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!