Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom sem újratelepí...

Miért nem tudom sem újratelepíteni a WinXP met, sem frissíteni a Win7 re?

Figyelt kérdés
Beállítom, hogy CD/DVDROM-ról Bootoljon, kiírja, hogy Bootolás CD/DVDROM-ról, és hogy nyomjak meg 1 gombot, megnyomom, és tölt a WinXP, de nem telepíti HELP!!!
2012. jan. 14. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Állítsd át a BIOS-ban az USB-t, hogy kezelje a billentyűzetet, vagy rakj a gépre PS/2 billentyűt. Mondjuk ha tényleg ez a baj, akkor az előbbit nem tudod megtenni, mert akkor a BIOS se fog indulni. De próbálkozni azért lehet.
2012. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy inditsam a BIOS-t? és egyeltalán mi az?
2012. jan. 14. 12:58
 3/14 anonim ***** válasza:
És így akarsz windows-t telepíteni? Az egy dolog, hogy a géphez nem értesz, de a google használata már általában 4-5 éves kor környékén menni szokott. Szerintem inkább kérd meg egy hozzáértő ismerősödet, hogy segítsen.
2012. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha bekapcsolod a gépet, nyomj egy DEL-t vagy F2-t, és bejön egy kék kezelőfelület (az a Bios), ott a Boot-nál átállítod az első helyre a CD-t, SAVE and EXIT..
2012. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
figyi! nem mondom, hogy értek hozzá, de az azért túlzás, hogy nem. megkértem a hozzáértő ismerősömet, de NEM TUDOM, HOGY HOGY NYISSAM MEG A BIOST!!!
2012. jan. 14. 13:05
 6/14 A kérdező kommentje:
ja jo, ok mostmár tudom:D
2012. jan. 14. 13:06
 7/14 A kérdező kommentje:
és akkor ott mit és hol kell csinálni? addig eljutottam "boot options" na és ott mit kell csinálnom?
2012. jan. 14. 13:10
 8/14 anonim ***** válasza:

A boot opcióid rendben vannak, különben ki se írná, hogy "A CD-ról való indításhoz blablabla...", amit fent említesz. Ha már azt kiírta, akkor a lemezről indult. Az a baj, hogy hiába nyomsz meg egy gombot, nem érzékeli. Legalábbis a fentiekből az olvasható ki. Ezért javasoltam egy PS/2 billentyűzet kipróbálását, mert akkor nem kell vacakolni.


Ha mégis akarsz, és be is jutsz a BIOS-ba, akkor az integrált perifériáknál az USB-t keresd, és a legacy eszközök közül minimum a billentyűzetet engedélyezd.

2012. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen értem meg van a PS/2 billentyűzet. amikor ki kellene, hogy írja, hogy nyomjak meg egy gombot az telepítés indításához, akkor teljesen elfeketedik a képernyő. és utána XP indul, nem pedig a telepítés
2012. jan. 14. 13:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Az előbb még az volt, hogy kiírja, most azt mondod, hogy ki *kellene* hogy írja. (Ott van fent, olvasd vissza, amit írtál.) Most akkor melyik? Mert nagyon nem mindegy. Kiírja, vagy nem?
2012. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!