Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetek hálózati...

Honnan szerezhetek hálózati kártya drivert?

Figyelt kérdés
Most vettünk egy új laptopot és nem tudok rajta netezni. Felhívtam a szolgáltatót és azt mondták, hogy hálózati kártya drivert kell raknom rá. Nem igazán tudom, hogy mi is ez pontosan és honnan szerezhetem be. Nem is értem, hogy miért nincs benne ilyen alapvetően és nem is csomagoltak hozzá telepítőt. Egy HP gépről van szó.
2012. jan. 14. 18:43
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Kellene lennie telepítő lemeznek (hacsak nem előre telepített oprendszer, de akkor meg működnie kellene).

Laptop pontos típusa kell, és milyen oprendszer van rajta (pontosan, hány bites)?

2012. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak egy olyan cd volt hozzá, amin pdf dokumentum volt, arról van benne szó, hogy hogyan kell egy gépet jól használni, meg ilyen hülyeségek.

A gép 46615 HP Pavilion G6-1201EH

2012. jan. 14. 18:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Windows 7 lett rátéve
2012. jan. 14. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Kiválasztod az oprendszert, Tovább, ott Illesztőprogram-Hálózat, 11 db van (sima vezetékes Lan, wifi, bluetooth...), ami kell azt telepítsd (bár ezek után lehet, nem sok minden van telepítve, csak van amit a win7 alapból lekezel).

2012. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2012. jan. 14. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek az alaplapi drivert telepítsd, utána a többit!
2012. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!