Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ehhez a processzorhoz és...

Ehhez a processzorhoz és RAM-hoz milyen alaplap illetve videokártya lenne a legmegfelelőbb? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Játékra lenne a gép az alaplapra kb 15-20Eft-ot a videokártyára kb 25-30E-ft között szánok! Proci: AMD Athlon II X3 455 3.30GHz AM3 BOX RAM: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT
2012. jan. 15. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

???

neked nem mindegy az alaplap és a vga árának az aránya? ennyi pénznél érdemesebb lenne talán 15e alatt venni az alaplapot, ami így ugyan nem lesz valami extra, de legalább jobb videokártyád lesz.

alaplap:

[link]

vga:

[link]

2012. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megengeded majd én eldöntöm hogy mit mennyit és mennyiért veszek!Köszi!Egyébként meg köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek!
2012. jan. 15. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

persze, megengedem, hogy te döntsd el, hogy mire mennyit szánsz, csak tanácsoltam, hogy gondold át, mivel az alaplap nem számít olyan sokat. és ha már segítséget kérsz, úgy gondoltam, hogy ezt megírom.


nagyjából azért ilyen olcsó, mert csak 2 db DDR3-as max. 1333 MHz-es DIMM slot van rajta, de ez neked ugye pont elég. nincs rajta USB3, SATA3. van rajta még egy IDE port (ami mostanság már ritka), így összesen 2db régebbi HDD-t/CD-DVD meghajtót is tehetsz bele. további árcsökkentők (amik szintén nem okozhatnak gondot): "csak" 1db PCIe x16 slot van, és nem támogatja az AMD-FX (Bulldozer) cpu-kat.


van viszont integrált 7.1-es audio, gigabit lan, és (aminek éppenséggel nem veszed hasznát) nVidia GeForce 7025 vga


ezzel megtakaríthatsz egy kis pénzt a 6790-re

2012. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem! De azért ennél jobb lapot szeretnék az sem rossz amit az első válaszoló írt meg az sem amit te de ez nekem jobban tetszik mert támogatja az X6-os processzorokat is és esetleg majd később bővíteném akkor jól jön 2 RAM slot van rajta ami elég mert most van 4GB és 8-ig tudom bővíteni ha akarom! De viszont akkor a videókártya a 6790-es lesz még gyűjtök egy kicsit rá de meglesz!:)Nah szóval ezt találtam


[link]


És akkor ezzel futnak majd a játékok rendesen ugye? Nem kell kb 1 éven belül befektetnem másik kártyába?Ilyenekre gondolok h Fifa 12, COD Black Ops, Battlefield 3 szal ilyesmiket! Még egyszer köszi a segítséget!!

2012. jan. 16. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!