Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítsél, primitív kérdés....

Segítsél, primitív kérdés. Hogyan tudnám beállítani az "elsődleges" hálózatot win7re? (HamachiKapcsolat, képek linkelve)

Figyelt kérdés

Próbálgattam átállítgatni, de félek hogy még a végén valamit elrontok a net sebességével vagy bármi ilyesmi.


Na szóval szeretnénk játszani a Left 4 Dead 1 játékkal online-n haverokkal (hamachin keresztül). Erre van egy szerverkészítő program. Ha készítek szervert (a játékhoz) akkor valami hasonló IP-t kapok: 192.321.32.543 . Ezt kéne átállítani, hogy HAMACHI nevezetű program IP-jét kapjam ami: 5.123.42.67.


A program ezt írja elő: "Győződjön meg arról, hogy a Hamachi legyen a legelső a hálózati kapcsolatok között!"

[link]


Ezután én itt próbáltam valamit ügyeskedni, de nem szeretnék semmi bajt se okozni, ezért kérem a segítségeteket. [link]


Szóval röviden a kérdés: Hogyan tudnám megváltoztatni az elsődleges hálózatot, hogy a Left 4 Dead szerverkészítő program (ne az alap internetet aminek az IP-je 192.x.x.x.) a Hamachi-s IP-t adja ki (aminek az IP-je 5.x.x.x.)?


2012. jan. 15. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!