Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ECDL! Hogy zajlik egy internet...

ECDL! Hogy zajlik egy internet és kommunikáció vizsga?

Figyelt kérdés

Amikor az Outlook programot használjátok, akkor ők adják meg az e-mail címet és jelszót amivel be kell lépnetek?

Tanfolyam nélkül fel lehet rá készülni? Már csak ez az egy modulom hiányzik, de a suliban nem lesz belőle tanfolyam és infót már 2. éve nem tanulok.


2012. jan. 15. 20:43
 1/5 A kérdező kommentje:

*Amikor az Outlook programot kell használnotok...

így helyes a kérdés első fele:)

2012. jan. 15. 20:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Én letettem már úgy 4 hónapja hát nálam úgy volt,hogy nyomtak elém egy lapot ahol keresgélni kellet pl egy festőnek a rajzát ahol Debrecenbe rajzolta meg.

Vannak egyszerübbek is de a netről letöltesz feladatokat.

Általában kihúznak egy feladatatot.

2012. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán fel lehet rá készülni, sőt, igazából készülés nélkül is röhögve le lehet tenni, ha amúgy napi szinten használod a gépet és nem csak facebookozol rajta.
2012. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is nagyon egyszerű, de az infó tanárom azt mondta hogy az Outlook programot nagyon kell hozzá ismerni. Olyat viszont még sosem használtam D:
2012. jan. 16. 11:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, a suliban fogok vizsgázni, majd utána kérdezek

Könyvet már vettem ki majd a hétvégén neki is látok gyakorolni:D

2012. febr. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!