Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor lesz jó CM9 (CyanogenMod...

Mikor lesz jó CM9 (CyanogenMod) ben a kamera? Ha már van kérlek küldjetek linket a romról, hogy honnan tudom letölteni azt a verziót. (Defy cm7 2.3.5 @1.2 Ghz)

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy Defynél nem mindegy, hogy zöld vagy piros kamera van-e benne. Ha belenézel, zöld vagy piros a közepe, ez alapján más modot kell használni.
2012. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
piros... annyit én is tok h ha piros tudja a 720p-s videofelvetelt. ezt meg is csinàltam meg a multiboot ot is szal 2 android van a telon egy 2.3.5 os es egy 4.0 às. na de az a lenyeg h ha tudja a piros a hd t akkor biztos az a jo a 4 es androidnak is es nem a rosszabb
2012. jan. 26. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!