Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Start menü keresőjével valami...

Start menü keresőjével valami nem stimmel!? (W7)

Figyelt kérdés

Az a lenne a problémám, hogy a Start menüben, a keresőbe bármit írok, nem ad ki semmit, csak 'Dokumentumok', 'Képek' stb., amire még rákattintani se lehet, mivel nem megnyitható. Valakinek van valami ötlete, miért csinálja ezt?


Pl.: [link]


Ha valamelyikre megpróbálok rákattintani: [link]


2012. jan. 17. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod, hogy miért nem nyitható, a súgó megoldást kínálna arra is, hogy hogy lehetne ezt módosítani.
2012. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Semmit se ér a Súgó. Állítólag az internet beállítások miatt nem jeleníthető meg, de hogy függ össze a kereső (jelen esetben a Paint-re kerestem rá, ami egyáltalán nem függ össze az nettel) az internettel?


Of course, amit leírt azt megcsináltam, de nem értem el vele semmit.

2012. jan. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!