Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1 hónapos ez a laptopom...

1 hónapos ez a laptopom (link), és elkezdett akadozni a film?

Figyelt kérdés

Szóval egy hónapja vettem egy ilyen gépet


[link]


win 7 ment fel rá, eddig minden nagyon szuper volt, akkor sem akadozott semmi, ha mellette ezer dolgot futtattam... Tegnap óta akad, táppal, táp nélkül... újraindítottam, utána is! most éjjel ki volt kapcsolva sok órára, és most is :( Tudnátok segíteni, hogy mi okozgatja egy sima avi fájt akadását? semmi HD vagy ilyesmi, egy gagyi sorozat 20 perces, 235 Mb-s epizódja.. eddig úgy örültem, hogy minden müködik! Köszi a válaszokat! maga a gép ugyanúgy nem lassú egyébként.


2012. jan. 18. 07:24
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ja, nem tudom ez befolyásolja-e a windows még nincs aktiválva, maradt még pár napom.
2012. jan. 18. 07:26
 2/26 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Milyen player??
2012. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
VLC! és nagyon sokmindent néztem vele eddig, és a legdurvább óriásfájloktól kedzve mindent tökéletesen lejátszott! most meg olyan kockás lesz a kép, pedig tényleg egy kis file-ról van szó!
2012. jan. 18. 07:53
 4/26 A kérdező kommentje:
hm.. frissítettem a vlc-t és már csak inditáskor akad egyet, meg a pause után egyet, akárhogy tekergetem, nem akad meg. ez érdekes..
2012. jan. 18. 07:59
 5/26 A kérdező kommentje:
mégsem.. továbbra is akad :(
2012. jan. 18. 08:00
 6/26 anonim ***** válasza:
PotPlayer-t próbáld: [link]
2012. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egy sima avi-t kipróbálnál a WMP-vel?? Azzal is akad?
2012. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 _Jessy_ ***** válasza:
SMPlayer
2012. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi! ez egy fokkal jobb, de sajnos nem az igazi. sokan mondták, hogy rossz windows-t tettem fel, mert 64 bites, és nekem csak 2 gb ramom van. lehet, hogy ez most jön ki ?:(
2012. jan. 18. 08:17
 10/26 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, de nem értem, hogyha eddig MINDENT tökéletesen vitt a vlc, úgy hogy tényleg egyáltalán nem akadt gyönyörű filmeknél sem, hogy lehet, hogy hirtelen rossz lett?:S és mással is akad.. szóval ha nem a lejátszó a hibás, akkor mi lehet?
2012. jan. 18. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!