Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopommal mi a baj?...

A laptopommal mi a baj? (szerintem a videokártyája a bűnös javítható? )

Figyelt kérdés
A laptopom egy Asus A7V azt tudom, hogy ATI a grafikus kártya egyszer kiírta hogy az atidv2.exe leállt és a képernyőmön semmit nem lehetett kivenni tisztán miután kiírta.Most ha bekapcsolom nem jelenik meg hogy "ASUS" és a belépésnél úgy "hever romokban" a rajta látható dolog mint amikor először csinálta minden próbálkozásomnál!Kb 2 hete kezdődött!2004-es gyártású Intel (M) procija van(aki tud vmi és kevés az adat írjon priviben) 2 gépünk van csak az 10 pecr mire behozza a windows-ot mind2 Xp-s gép
2012. jan. 18. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ide is pontosaban leirhatad volna

Asus A7V ez egy alaplap vagyis nem laptop

viszont mivel 2004 es gondolom már mehalt laptop

vagyis szervíz se tud segíteni rajta.

gyüjtsetek egy normális gépre

50ezerböl használtan már szupi gépet kapsz

persze hozáértövel kel kiválasztatni

2012. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És talán egy hozáértö ujratelepithetné windows t hátha segít

de kicsi az esély rá

2012. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyszerű fájlhiba szerintem, hogyha be tudsz jelentkezni és csak utána lesz rossz. próbáld meg csökkentett módban indítani és uninstallálni a videókártya drivert. ha működik, akkor elvileg alap megjelenítési tulajdonságokkal el fog ezután indulni a windows. ezután már csak le kell szedned egy friss videókártya drivert és feltelepíteni.

ajánlott még a minden mást is lefrissíteni, bőleg a bios-t és a chipsetet. az asus oldalán minden megtalálható hozzá. megnéztem.

2012. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az Asus A7V a gép típusa nem alaplap(az alaplapra más van írva)

elvittem szervizbe előtte rájöttem hogy integrált a vidikártya és azt mondták ha megcsinálják mire hazaviszem újra rossz lesz az integrált vidikártyát lehet cserélni (ez a szar gép amivel írok)

2012. jan. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!