Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple MacBook pro 13"-at...

Apple MacBook pro 13"-at szeretnék venni, és tapasztalatokra lennék kíváncsi. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Úgyértem főként véleményekre lennék kíváncsi, olyan személyektől akik nem csak képen látták :)...minden féle tapasztalat érdekelne :)...( mennyire megbízható, mennyire terhelhető és haonlók :) előre is köszönöm :)
2012. jan. 18. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
1 dolog biztos: őrült drága.
2012. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
344.000.- de ha jó akkor nekem meg éri :/...mert ha nem applet vennék akkor sony-t vennék de az is 330.000 lenne :/ szal jahmm :)..inkább az érdekel hogy megéri-e megvenni megbízhatóság szempontjából...mert van egy két ismerősöm akinek acer, dell, lenovo laptopjaik vannak, és elég sűrven kell szervízbe vinni őket :/
2012. jan. 18. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg látványos darab, nagyon vékony, hardveresen is jó, viszont az OS X-et ugyan úgy ki lehet fagyasztani, mint a Windows-t. Megbízhatóságban semmivel nem jobb mint egy Dell, Lenovo, Toshiba stb. Tulajdonképpen inkább státusszimbólum mint használati eszköz (főleg itt Magyarországon). Viszont ha mindenképp venni akarsz, akkor szerintem a 256gigásat vegyed, i7-tel, mert 330ért csak a legfapadosabb verzió van, avval meg (a kicsit is hozzáértők) megmosolyogják az embert, mert az ilyen luxuscikkeknek általában nem a spórolás a lényege. Ez kb. olyan, mint Mercedes-t venni 1,6-os motorral.

Szóval az a konklúzió, hogy nem rossz gép és messziről levágják az emberről hogy van pénze ha egy ilyennel jár, csak mint említettem érdemes a fullextra(közeli) változatot venni, hogy ne vesszen el a lényeg.

2012. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én gépem már lassan 5 éves lesz. Akkut kellett benne cserélni, bár ez nyilvánvaló ennyi idő után.

Én nem cserélném el másik gépre. Van még itthon egy hasonló árú laptop az is működik, bár ennyit nem volt hajtva (átlag napi 8-10 órát megy). Viszont az többet fagy és több vele a gond. OSX-et felteszed és örülsz. :) Persze alapból van rajta.


Egyáltalán mire akarod használni?

2012. jan. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Főiskolára megyek, és ott szeretném használni, játszani nem igazán szoktam gépen, szóval netezni, meg ilyen alap dolgokra használnám. Csak nem akarok 2 évente újat venni :)

vagy több 10e-ket rá költeni pluszba :)

2012. jan. 22. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
És miért kellene lecserélni 2 évente vagy miért kellene rá 10e-ket költeni? Akármilyen normális gép megfelel erre a célra és nem kell 2 évente lecserélni.
2012. jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért mert az egész baráti körömnek Acer, Dell, HP meg Lenovo van és és 2 éven belül mindegyikkel volt valami olyan aminek nem kellett volna :)..gondolok itt videokártya- alaplap- és komplett kijelző cserére :)
2012. márc. 1. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Értem. Barátnőm gépe ahogy írtam az enyémmel majdnem egyidős. Semmi komoly gondja nincs, csak az akku adta meg magát abban is meg a DVD ad fura hangokat. Tegnap a 10 éves CD-ket nehezen olvasta. Lehet nem ártana megpucolni a fejet benne.


Az Air egyébként a legmegbízhatóbb MacBook amik mostanában kijött. Az első szériásokkal voltak gondok viszont az újabbakkal már nincs.

2012. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)...az aku csere az normális :)...hát még nem tudom :)...csak azért is gondolkodom Apple-be mert ha nem azt akkor Sony-t vennék és abból is amit néztem közel egyárba vannak..és akkor már miért ne vegyek Apple-t :)...aztán még nemtudom :/
2012. márc. 4. 11:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt megveszed nem árt megnézni élőben mind a kettőt. Meg kipróbálni.
2012. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!