Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 200 giga adatforgalom összejöh...

200 giga adatforgalom összejöhet 2 megás nettel (240kb/s letöltés,60kb/s feltöltési maximum) 15 nap alatt normális használat mellett?

Figyelt kérdés
Normális használatot úgy értem hogy nem 0-24 folyamatos torrent, hanem főként böngészés időnként letöltögetni pár filmet. Illetve youtube videók nézegetése
2012. jan. 18. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

időnként letöltögetni pár filmet. Illetve youtube videók nézegetése

ezek alapján elképzelhető,attól függ mennyi... mondjuk leszedsz 15 blu-ray-t,pár youtube vidi és meg is vagy.

2012. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
böngészés is tölt le ezt azt ill az oldalak frissítése is elhasznál de mondjuk ez 5 giga...ha nem töltesz le mondjuk 20 dvd-t vagy kb 50 xvid filmet (még ez sins a fele sem) akkor tuti h nem jöhet össze.....youtube is csalóka viszont
2012. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem mert elvileg én ennyit használtam fel, miközben ugye napi max 12-14 órát ment a net, és 2-3 naponta egy film, vagy sorozatepizód jött le. Filmeknél is csak 1-2 cédés változatok, dvd soha

Szóval furcsállom hogy elvileg 15 nap alatt 200 giga igy összejöjjön.

De várom még a véleményeket

2012. jan. 19. 01:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Valami virus?
2012. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

virus esetén előfordulhat hogy a szolgáltató azt érzékeli hogy adatforgalmam volt?

Nem értek hozzá, de ez hihetetlennek tűnik kicsit

2012. jan. 19. 09:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem,

hanem virus csinálja az adatforgalmat

ha folyamatosan csak 20kB /s el tölt csak le alig veszed észre de könyen lehet hogy sokat rányom számolgatni kelene

virus irtót használsz gondolom szóval akoŕ aligha ez a helyet

meg feltölthetsz torentel ha fut

és az is forgalomba számít

2012. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
avast virusirtó van. Napi max 14-16 órát megy általában a gép, mert több gép is rá van kötve, többen is használjuk. Letöltés az olyan hogy mondjuk 1-2 naponta sorozatepizód meg mondjuk 3-4 naponta 1,5 gigás film. A feltöltés torrenttel általában megy, de 60kb szinte sosincs. Van hogy megy 10-20kb/s van, hogy még annyi se
2012. jan. 19. 10:42
 8/12 anonim ***** válasza:

15nap ig teljes le és feltöltési sebeségen kelet menie netednek napi 14 órát

vagyis kiszámolva:

240+60=300 (le és fel öszesen)

300*60*60*14= 15 120 000 KB

vagyis 1 perc alat 1 óra alat 1 nap alat (14 óraval számolva) enyi a net forgalmad

15GB (14,42... GB) naponta

.

15 nap alat

15*15 = 216GB

vagyis 16 gb nyi kb. öszegezve 14- 16 órányi ("1 napi")

adatforgalmat hagytál csak ki

vagyis majdnem mindég teljes szávszéleségeb használtad a neted le és feltöltésre


szóval ha te nem használtad

és torent se futot akor valami,más kártevö használta az interneted

2012. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"többen is használjátok" :D lol

hát akor ök használják el a maradék sávszéleséget álandóan

szóval valami szerver szerüség?:)

minţ láthatod lehetséges söt még kicsit keveset is használtok:p

ha folyamatosan van kapcsolt és minég netezik valaki ez idö alat akor könyen elfogy ez

föleg ha ök is torenteznek is

iĺetve honan tudod hogy enyit használtatok?

internet szolgálatató mondta hogy 200gb ment 15 nap,alat?

és ez probléma? nem,korlátlan az internet?

tudtomal nyugodtan folyamatosan terhelheted egy normális szolgálatagó netjét

ami valóban,korlátlan

ha meg nem,akor meg lekorlátoz szolgálţó ugyis

2012. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

azt hogy többen használjuk úgy értettem hogy nem csak én ülök a gép előtt. Torrentet meg csak én használok, de az is néha-néha film, meg heti pár sorozat.

Én is kb igy számoltam hogy olyan napi tizenpár giga forgalom kellene ehhez a 200 gigához

De youtubeozás, böngészés, netes játékok nem ehetnének meg ennyit szerintem. Legalábbis nem kéne. Torrenten letölteni meg egész hónapba ha töltök 15 gigát, nem naponta


A net elvileg korlátlan, de a szolgáltató kitalálta hogy havi 200 giga az már túl sok használat és elveszem mások elől a sávszélt és ejnyebejnye

2012. jan. 19. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!