Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért rossz a frame/sec a...

Mrharcsi kérdése:

Miért rossz a frame/sec a játékoknál?

Figyelt kérdés

Újra lett rakva a gép és azelőtt egy a megszokott fps játékoknál olyan 30-40 fps. Most ugyan annál a játéknál max 18 az fps-em. Fenn van ugyan úgy minden szükséges 'drájver'

Ha jó a megfigyelésem mióta felraktam a microsoft visual c++ lehet az oka. Ezt onnan gondolom, hogy egyszer sikerült valahogyan eltávolítani a gépről és akkor vissza jött a 30 as fps játéknál. De aztán felraktam egy programot amivel felrakta a visual c++ ot és azóta megint szar. Nem tom hogy van-e összefüggés a problémámmal ennek.

Nektek már volt hasonló?

Hogyan tudnám levenni a visual c++-t(ha egyáltalán le kell venni)?

Ja és itt a gép fontosabb adatai:

Op rendszer: Win 7 HP x86

Proci: AMD athlon II x2 255 3,41 Ghz(meghúzva alap órajel 3,1 GHZ magonként)

Memória 4x1 gb 1333 MHz DD3 9-9-9-24 es időzítéssel

Alaplap: Asus M4A785TD-M Evo (integrált Ati Hd 4200 video kártyával)

Vga: integrál ati HD 4200 500 Mhz gpu órajellel (használok az alaplaphoz adott tuning progit neve: gpu nos ami rádob 100 Mhz a vga-ra)

Lehet hogy itt-ott értelmetlenül értam. akkor kössetek belém és megpróbálom átfogalmazni értehtőbbre :):DD

ja és a helyesírás miatt is bocs


2012. jan. 19. 18:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Azr elfelejtettem leírni hogy előtte is ugyan az a op rendszer volt min ami most
2012. jan. 19. 18:46
 2/2 A kérdező kommentje:
rosszul irtam 64 bites op rendszer
2012. jan. 22. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!