Ps3 vagy xbox360?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:14
 1/3 anonim válasza:
Ez egy megszokott kérdés, mindig vissza térő dolog, nehéz választani köztük, mert mind a 2 ugyanolyan jó és megvannak a maguk hibái is...először is Xbox360 nagyon jó ,mert rengeteg ismerősömnek van és tényleg jó egy dolog, és ha van hozzá egy kinected is akkor meg egész mulatságos is, de megvan a hátránya is(már csak akkor, ha másolt játékokkal akarod tolni és nincs kedved eredetit venni),hogy nagyából félévente flasheltetni kell ami nem kis mulatság már, tehát az megint egy kisebb összeg...nagyából ennyi az xbox-ról vanló tudomásom... nos PS3 2 haveromnál láttam és játszottam vele, szép dolog,ingyen net rajta, játékok rengeteg van rá már...csak ajánlani tudom mind a 2-őt, de úgyis nézd, hogy mondjuk van még egy ismerődönek mondjuk xboxa akkor te is jobban jársz ha azt veszed meg...több okok miatt, játékok cserélgetése, összetudjátok csatlakoztatni sok játékoshoz...úgy hogy ebből is dönthetsz akár.
2012. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem xbox360 van és nem kell fél évente flesseltetni.Megvan már 5 éve, és most kéne megint megbuherálni, de ha nem akar az ember a legújabb játékokkaljátszani akkor nem muszály.
2012. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
xbox 360+ kinekt legjobb
2012. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!