Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal tudom a...

Tektektek94 kérdése:

Milyen programmal tudom a videókat összevágni ahova be importálhatom a ts fájlt?

Figyelt kérdés
DVD-re ráraktak egy videót amit rólunk csináltak, kiakarom belőle vágni a jó részeket, és csinálni egy jó összeállítást, de amikor beakarom húzni a Windows Movie Makerba akkor nem engedi és valami kodek-ról ír hogy a lejátszáshoz a szükséges kodek nincs telepítve. Video_ts a fájl. Segítsetek, mitcsináljak?
2012. jan. 21. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Video_Ts-ből nem fog menni WMM-mel. Sőt, elég nehézkes kivágni belőle, mert ez egy komplett dvd.

Azért kb így tudom én>>> DvdShrinkkel kimentheted azokat a részeket, amiket szeretnél szintén dvd-video formátumban.

>>>Ezeket aztán összefűzheted egy dvd-vé, a program most nem ugrik be, talán később...talán dvd2one?

Így nem kell konvertálgatni avi-ba, megmarad az eredeti minőség.

Talán valaki tud más egyszerűbb megoldást...

2012. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már ezzel is sokat segítettél. Próbálkozom még :S de már kezdem feladni
2012. jan. 21. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólj, ha valahol elakadsz. És már biztos dvd2one, amivel egybe lehet tenni a kivágott video_ts-eket...
2012. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sőt a kivágásra meg is találtam a segítséget>>>

[link]

2012. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húhh képekből ítélve ez jó bonyolult :S:D van olyan progi ami úgy működik mint a print screen, csak mondjuk ez videot vesz fel, ahogy mondjuk lejátszom a videomat és az felveszi..
2012. jan. 23. 11:57
 6/7 A kérdező kommentje:
?
2012. jan. 23. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira. Van egy videó is, próbálkozz.

>>> *****


Ha a ts-ekből avit csinálnál(formatfactory), úgy könnyebben vágnál, de az rontja a minőséget! Inkább próbálkozz a dvdsrinkkel...utána a részeket összefűzöd dvd2one-val.

Avit csinálni, azokat megvágni, majd a részeket összefűzni is nehéznek tűnhet...de rosszabb a minőség sokkal.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!