Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopomon a dvd író lelassult...

Laptopomon a dvd író lelassult, másfél óra alatt ír meg egy lemezt. Minden újra lett telepítve, ekkor rendbe jött. De most megint lelassult. Mit tegyek, hogy ne kelljen mindent újra telepíteni?

Figyelt kérdés
Használtam több alkalommal -többek között 1 újrairható lemezt is.
2012. jan. 23. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben távolítsd el az író driverét, majd újraindítás. Ekkor újra telepíti a driverét. Nem kell az egész rendszert. Nem telepítettél virtuális meghajtót, nem azóta csinálja ezt? Az is lehet rossz már az íród...mennyi idős?
2012. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak újraírhatóval csinálja ezt? Másik márkájú lemezzel mi a helyzet?
2012. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden lemezzel,bármilyen irópr.-al ilyen lassan ír,csak azért emlitettem az ujrairhatót,mert az első totális ujratelepités után sokáig rendesen írt,s mikor x különböző fajta lemezirás után lelassult,eszembe jutot utólag,hogy ez a lemez a multkor is be volt téve.De arra már nem emlékszem,hogy pont utána krepált volna be.Volt aki azt mondta,hogy egy rossz lemez volt betéve,és a gép agy jól akarta írni,ezért lassabban irt,de ez megmaradt benne.Volt aki igy vélekedett :átitr egy fájt valahol,amit vissza kéne cserélni,valami spec.beállitásnál valami DMA-t emlegetett.Ami itt található :Vezérlőpult-rendszer-eszközkezelő-IDE ATA/ATAP vez.-elsődleges IDE csat.-spec.beállitások-átvitel módja ...

Persze ez nekem kinaiúl van.

Mindenesetre ha sikerül,ha nem rendbehozni,fáradozásaitokat köszönöm

demobacsi

2012. jan. 25. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!