Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Ottalvós bulim lessz mi...

Török kérdése:

Help! Ottalvós bulim lessz mi lenne a megfelelő film? Én:, Pszhihés horros **** Dani: relytélyes **** *ktor: Full horror ******** Tas: véres Ajánjatok olyant léci ami mindeggyikőnknek tetszene .

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ennek a kérdésnek fuss neki még egyszer és megpróbálok segíteni.
2012. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Naszoval

Én a pszihés horrort szeretem

az eggyik barátok a full horoorst (vérs,stb.)

A másik a Morbid filmeket.

A harmadik a Relytélyeseket pld.: Harry Potter.

És nem tudok olyan filmet ami mindenkinek tetszene ( 2film kellene)

2012. jan. 23. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Hello Kitty kalandjai.
2012. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
-.- Normálisat valaki?
2012. jan. 23. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehetne a #Végső állomás 1-4# nagyjából mindegyikre illik, bár nekem annyira nem tetszettek. Ilyen egyszer nézhető kategória.


#Resident Evil 1-4# zombis, bár ez szerintem ha horrorról van szó, akkor remek választás. Ide tartozik még a #28 nappal később# vagy a #Legenda vagyok#, ez a kettő is jó kis zombis.


Esetleg #Kör 1-2#, #Az árva#, #Védtelen gyermek (case 39)#, ezek elég pszichések szerintem.


Esetleg horror vígjáték ? #Zombieland# szerintem szintén remek választás egy ott alvós estére.

2012. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A #Fűrész# részeket kifelejtettem, az is elég jó és nagyjából arra is illik minden. Kivéve a harry potter. :-)
2012. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utsó 2. köszi
2012. jan. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!