Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Batman Arkham City mentés...

Batman Arkham City mentés probléma. Vki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Eddig tök jó volt, meg minden. Csináltam offline profilt, DE újra raktam a gépet, és amikor indítom a játékot a Live fül nem ugrik le. Tehát profilt se tudok csinálni. elösször el sem tudtam indítani, mert azt írta az xlive.dll hiányzik. Leszedtem, beraktam a játék mappájába, most elindul, de az elöbb leírt probléma lép fel. Már 3szor raktam újra a játékot, de semmi változás:S
2012. jan. 24. 19:08
1 2
 1/12 anonim válasza:

Állitólag a home gombot kell megnyomni, h megjelenjen. Talán ez a vidi tud segiteni.


http://www.youtube.com/watch?v=MDdtgpq_ngw


Ha nem megy akkor próbáld meg újrarakni. Szedd le a black boxot és ezeket az utasitásokat tartsd be. Én is nehezen tudtam elinditani, de az alábbiak alapján sikerült.


Azoknak akiknek nem indul vagy problémájuk van a mentéssel:


1. Mielõtt telepíted a játékot gyõzõdj meg róla hogy fenn van a gépeden a legújabb

DirectX,

visual c+ redistributable,

Ati vagy Nvidia driver,

GFWL client,(ezt a játéknak automatikusan fel kell tennie, de ha mégsem tenné letöltöd)

dotnet 3.5

és a PhysX! Ati kártyával rendelkezõknek is fel kell installálni a PhysX-et külömben nem fog menni a gém!


2. Installáld a játékot,


3. Ha kész az install menj bele a BmGame/MoviesStereo mappába és töröld a 2_03_PT2.usm fájlt! Ha nem teszed a játék összeomlik miután Catwoman harcolt Ivy-vel!


4. Indítsd el a játékot, és (ha még nincs) csinálj egy "local profile"-t!(GFWL) Ez felel az automatikus mentésekért. Ha nincs local profil-od a játék nem menti el az állásodat!!!


5. Ha minden megvan jáccá!!!

2012. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha nem értel valamit irj.
2012. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát, de köszönöm szépen:) Zöld megy. Én úgy csináltam, hogy letöröltem és felraktam egy másik merevlemezre.
2012. jan. 27. 17:44
 4/12 anonim válasza:

Kérlek isrd le szóról-szóra hogy hogyan oldottad meg!!!

Mindenkinek jál esik ha válaszolnak a kérdésére

Előre is köszi szépen

2012. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hitman4 válasza:

nekem nem lép be a HOME gombbal!!!

most mit csináljak????

2012. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dutch1987 válasza:

Üdv. Lehet Windows Live regisztrálás nélkül is, úgy nevezett Windows Live Offline módban is menteni. Itt minden különösebb procedura nélkül megadunk egy player nevet és mehet a játék. Windows Live bejövetelekor rá kell nyomni az új profil létrehozása menü pontra ahol megjelenik egy rövidke "Guide" itt ált mindenki nyom egy vissza gombot és senki nem görgeti le az ablakot. Ha lejebb görgetjük látható az utolsó szöveg részben, hogy "ha nem értesz egyet ezzel a win live net regelős ceremóniával akkor létrehozhatsz egy "local profil" - helyi profilt. Erre nyomjunk rá adjunk meg egy játékos nevet és kész is. :D


itt van egy videó ha esetleg nem volt érthető:


http://www.youtube.com/watch?v=scFEpjCNbMY


Itt egy link hogy hova kell kattinatani.

2012. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ez a problémám nekem is. Ha felrakom a Games for Live klienst és létre akarok hozni egy új profilt (hogy nehogy a warez miatt a legális Xbox live profilom bannolódjon) rögtön az Xbox honlapra visz, ahol meg kell adnom az új email címet, utána pedig a személyes adatokat. Nincs lehetőség offline vagy local profilt létrehozni. :( Ha kész vagyok, a játék elindítása után nem lehet a klienst előhozni, sem a Home gombbal, sem a játék menüjéből. Nem történik semmi, hiába nyomkodom. :/
2012. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ToKoStOJÁs válasza:

Nekem Sikerült megoldanom a Games for windows - live problémát. (a home gombbal nem jött elő)

Találtam egy videót a youtube-on - és láss csodát - működött.

A videó alatti leírásánál követni kell a 13 pontot. Sok sikert.


http://www.youtube.com/watch?v=V6B9XhZoEWc&feature=related

2012. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem jön elő Home gombal semmi nekem sem szintén. Másfelől követtem az utasításokat, de nem találok használható Batman GOTY letöltést, csupán cracket de az nem oldja meg a mentési problémám. Letöltöttem továbbá a legfirsseb PhisX-et, és minden grafikus cuccot, amit egyébként a játék az installáció során automatikusan telepít. Továbbra sem sikerült megoldani a problémát.

Értékelnénk itt páran ugy látom, ha a laikusok nyelvére lefordítva is valaki a szánkba rágná a megoldást! :D

2012. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
xlive.dll-t nevezd át xlive.dll.old
2013. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!