Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A következő hibaüzenet mitől...

A következő hibaüzenet mitől jön elő állandóan: "nincs lemez a meghajtóban. Helyezzen lemezt a következő meghajtóba: \device\harddisk2\dr2"?

Figyelt kérdés

A három lehetőség: mégse, újra, tovább.


Az MS support szerint ez a hiba akkor jöhet elő, ha "A C meghajtóbetűjel egy cserélhető meghajtóhoz, például Iomega Zip meghajtóhoz van rendelve.", és ez a lemez nincs a meghajtóban.


De ez nem áll fenn, mivel a C betűjel a legutóbbi rendszerfrissítés óta a belső merevlemez egyik partíciójához van rendelve, amin az oprendszer van. Ezért aztán nem tudom, hogy orvosoljam a hibát. Ötletek?


2012. jan. 26. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor ez elkezdődött, akkor elvileg egy lemez volt a gépben, tedd vissza azt a lemezt (CD) és az újra gomb! aztán Vagy számítógép, v. sajátgép --> cd lemez --> jobb klikk --> kiadás. elvileg meg fog szünni
2012. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 shelli válasza:
Pont ezt a kérdést írtam ki most... Annyi különbséggel hogy nekem nincs is meghajtóm!!!! Fogalmam sincs hova dugjak neki lemezt :D De aszem szerelő lesz a vége mert nem értek hozzá....
2012. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!