Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan húzzam elő?

Hogyan húzzam elő?

Figyelt kérdés

hali.. előre is kérlek hogy nekérdezz rá hogy honnanszettem a windowsot!

szóval van egy win 98 as gépem 80 MB ram meg ijesmi.

sztem ez a lehető legrégibb wincsi szoval hogyis tudnám előhúzni belle a csökkentett módot?

F8 at próbáltam már BIOS-ban nem találtam semmit!


2012. jan. 26. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérlek, írj helyesen!

Van win95, win 3.1, nem a win98 a leggázabb.. :D

Google első találat:


1. Módszer


A számítógép újraindítása.

Mialatt a számítógépe újraindul, nyomja meg és tartsa nyomva a CTRL billentyűt, amíg a Windows 98 Indító menü meg nem jelenik.


MEGJEGYZÉS: Ha EZDrive segédprogramot használ, nyomja meg az F8-t a CTRL billentyű helyett.

Válassza a Csökkentett Mód Menüpontot az Indító menüből és nyomja meg az ENTER-t.


2 Módszer


Kattintson a Start -ra és mutasson a Programok -n belül a Kellékek -re. mutasson a Rendszereszközök re, majd kattintson a Rendszerinformáció -ra.

Az Eszközök menüben kattintson Rendszerbeállító Segédprogram -ra.

Kattintson a Speciális gombra és utána kattintással jelölje be Indítómenü engedélyezése jelölőnégyzetet.

Kattintson az OK gombra, majd ismét az OK ra, majd indítsa újra a számítógépet, amikor arra jelzést kap.

Válassza a Csökkentett Mód menüpontot az Indító menüben és nyomja meg az ENTER-t.


3- Módszer


Tegyen be egy hajlékonylemezt a meghajtóba, amelyről nem lehet indítani a számítógépet és indítsa újra a számítógépet.

Amikor a "Nem rendszerlemez vagy lemezhiba. Cserélje ki és nyomja meg valamelyik billentyűt" üzenetet kapja, távolítsa el a hajlékonylemezt a meghajtóból.

Nyomja meg az F8-t, és utána ismét az F8-t. Amikor ezt megteszi a Windows 98 Indító menü jelenik meg.

Válassza a Csökkentett Mód menüpontot az Indító menüből és nyomja meg az ENTER-t.

2012. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezer köszönet..thx ezt meg hol találtad? :D
2012. jan. 26. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
ezer kössz!
2012. jan. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!