Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox, PS3, Wii? Melyik a jobb...

Xbox, PS3, Wii? Melyik a jobb jéték?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb? És miért?
2012. jan. 26. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Ezek nem játékok, hanem konzolok.

2. Hogy jobb? hardverileg ,játékok szempontjából?

2012. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, melyik konzol a jobb? Igazából nem tudok semmit ezekről a konzolokról, tehát úgy összességében kérdezem. A fiam 6 éves, és vannak játékok, amiket szeretne játszani. Pl, autós játékok, sport játékok,stb. Persze hosszú távra venném, tehát a későbbiekben is legyen jó, ha komolyabb játékokkal szeretne játszani.
2012. jan. 27. 09:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám a következő Wii konzolt.

Elvileg ez év közepe felé fog megjelenni.

Erősebb lesz, mint bármelyik mostani a konzol, és azért a Nintendo elég nagy király az innovációban, és mindig is arra lesznek a legkirályabb játékok, különösen a fiatalabb korosztálynak.

Persze a többi sem rossz választás, de ha hosszú távra tervezel én mindenképp megvárnám.

2012. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Nintendo-ra vannak a legjobb játékok?????? :O


Nézd meg, milyen játékok vannak WII-re! Supermario.(Annak különböző fajtái)És ennyi asszem egyedül a Black Ops van rá olyaan, ami jó.Semmiképpe vegyél WII-t!!



XBox 360, vagy PS3. A WII-t felejtsd el!

Nekem X360-am van.Arra legalábbb van játék.

Az új WII-ről se gondolom, hogy olyan túl jó lesz.A SM ezen a WII-n is elfut, nem tudom miért kell új.

A Nintendo egy sz*r!Menny be egy Media Marktba, és próbáld ki őket(Kinectet, Move-ot A WII-t is, bár nem érdemes, max azért, hogy öszehasonlíthasd a másik kettővel, és hogy rájöjj, hogy mekkora f*s)


Azt döntsd el, hogy X360, vagy PS3.


Pl. ismerőseidnek milyen van?Olyat érdemes venni.

2012. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha idióta vagy miért szólsz hozzá?

Black Ops, mint jó játék? Na ne röhögtess már, a Call of Duty széria a 3. rész óta egy vicc.

A Super Mario meg mindig is az egyik legjobb játék lesz, konkrétan több fejlesztés volt abban a szériában, mint az egész COD sorozatban.

Ráadásul mivel az új Wii jóval erősebb lesz, minden bizonnyal ugyanúgy megjelennek majd rá a többi platform alapjátékai, tehát amit írsz szintén ökörség.

Arról nem is beszélve, hogy egy 6 éves gyerekről van szó, százszor játsszon mariokartot, mint mindenféle idióta vérengzős marhaságokat.

Nah menjél kodozni, mert az aztán akkora móka. :)

2012. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy XBoxon Kinecttel tud játszani(meg amúgy is)nemvérengzős játékokat...

PS3-on is.És azzal még 2016-ba is tud játszani, mivel akkortájt jön ki a 4, ha lesz.De WII-vel semmit nem tud játszani 2 év múlva, de már 1 év múlva sem, mert kijön az U.

Én nem vennék U-t se, meg sima WII-t se, de azon nem tud mással, csak Mario-val játszani, és szerintem azt ő is elég hamar megunja, de nekem fullmind1.

2012. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Gyereknek én mindenképpen wii-t ajánlok. Olcsóbb is (főleg használtan), mint mondjuk egy xbox 360+kinect vagy ps3+move kombináció, és erre a konzolra vannak a legkevésbé erőszakos játékok kiadva, ami azért egy gyereknél erősen szempont szerintem.
2012. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az új WII-nek jobb nevet is kitalálhattak volna, vagy csak egy kicsit jobban megváltoztatták volna logót:


[link]



[link]


Gondolom tudjátok, hogy nem a Nintendo találta ki ELŐBB ezt a logót...



Hallottam róla, hogy mégse ez lesz a neve, de akkor is.

2012. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Csak a PS3
2012. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
xbox 360
2012. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!