Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott az enter billentyum....

Dark Prophet kérdése:

Elromlott az enter billentyum. Letoltottem ilyen remapping softot, de nem mukodik jatekokon belul, sem dos-os jatekokon belul. Esetleg valaki elmagyarazna nekem reszletesen hogyan lehet regisrty-ben szimulalni egy enter billentyut?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő elromlott egyszerre? Én a helyedben nem buherálnék, teszkóban 1000 forint alatt adnak billentyűzetet.
2012. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, a num enter mukodik, es gamer billentyuzetem van X7es szeretnem meg hasznalni kicsit, plusz semmi penzem nincs ujra es erdelyben lakom:P Sajnos a numpad entert nem veszik be a regebbi jatekok enternek...:(
2012. jan. 27. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!