Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha letöltök torrenttel egy...

Ha letöltök torrenttel egy játékot és kicsomagolom meg telepítem, mikor már minden kész és a játék ikonjára kattintok, azt írja ki, hogy rakjak be lemezt, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Remélem valaki tud rá választ adni
2009. máj. 29. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem crackelted. Elvileg van egy olyan mappa (a letöltött isoban, vagy mellete), aminek a tartalma egy .exe fájl. Ezt másold be a játék könyvtárába, úgy, hogy írd felül az eredetit.
2009. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ajj olyan sok mappa van, ez jó bonyolult számomra:(
2009. máj. 29. 18:44
 3/5 ceri ***** válasza:
Akkor vedd meg a boltban a játékot, és nem kell crack-elésre pazarolni a drága idődet.
2009. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráérnék megcsinálni,ki mondta egyáltalán, hogy időhiány miatt nem csinálom meg, pff. Mint már leírtam, nemtudom pontosan, hogy hogy kell csinálni, és gondolom azért nem csinálom, ezért kértem volna pontos segítséget, de mindegy majd valahogy megoldom, persze nem úgy, hogy vásárolok, ahogy gondolom Te sem vásárolsz
2009. máj. 30. 12:04
 5/5 ceri ***** válasza:

Vettem már játékot, persze sokkal többet crack-eltem. Elsőre nekem is nehezen ment. Az a legjobb ha valakit aki már csinált ilyet, megkérsz, hogy mutassa meg.


A dolog lényege az, hogy ahova kicsomagoltad a játékot ott megkeresed a crack mappát. Ebben van egy exe kiterjesztésű file. Ezt a file-t kell bemásolnod a feltelepített játékba ( az eredeti ugyanilyen nevű helyére). A Windows megkérdezi, hogy felülírja-e az eredeti ugyan ilyen nevűt. Kattints az igenre, és kész.

2009. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!