Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem vagyok valami számítógép...

Nem vagyok valami számítógép zseni, de hol van a processzor foglalat az alaplapon?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol a processzor helyét, mert ki akarnám cserélni... az alaplap másik oldalán lesz? ki kell venni az egész alaplapot és a másik oldalán kell keresni vagy hogy?? Nem tudom most mi van.Az alaplapon van ilyen lecsatolt processzornagyságú szürke cella....az lenne az? le kell venni róla? vagy hogyan működik ez. Intel celeron 2.00Ghz-s a gépem, nagyon tré... most akarnék bele tenni Pentium procit 1.800Ghz-eset...de nem tudom hogy kell..
2012. jan. 27. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Le van véve a számítógépem oldala,és belelátva nem látom a proci helyét....úgy értem....szóval a számítógépben benne van... most akkor szereljem ki az egészet?
2012. jan. 27. 14:50
 2/10 anonim ***** válasza:
látsz egy ventillátort az alaplapon? a ventillátor alatt egy hűtőborda lesz! A hűtőborda alatt pedig a processor a foglalatban!
2012. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
aha..látom azt a hűtőbordát... akkor az lesz az az általam megnevezett "processzor nagyságú szürke cella"... le van csatolva két kis füllel amit ki lehet kattintani...na de aztán hogyan tovább? Tépjem föl?? :SS
2012. jan. 27. 14:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint igen a hűtőborda alatt van az a processzornagyságú szürke cella... és az van lecsatolva..tehát nem ventillátor
2012. jan. 27. 14:59
 5/10 A kérdező kommentje:
az utolsó komimat le sem írta vedd úgy baromság.
2012. jan. 27. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a ventillátort lényegében le kell csavaroznom róla és az alatt lesz a szó szoros értemében a proci.Köszönöm.
2012. jan. 27. 15:15
 8/10 Pj0tr ***** válasza:

Neee. Ha ilyen kérdést felteszel akkor inkább kérj meg valakit aki megcsinálja és közben el is mutogatja.

Az alaplap is elég érzékeny cucc. Több rétegű nyomtatott áramköri lap. Megtörik valami miközben erőlteti vissza a bordát a procira és vége a dalnak.

2012. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Á,nem köszönöm tényleg de már meg csináltam ,pedig életemben nem csináltam ilyet...lecsatoltam róla a ventillátort és alaatta volt a proci,lecsatoltam azt is,kijjebb kattant 2 mm-el,és ki bírtam venni,...kicseréltem és ugyan úgy mindent meg csináltam óvatosan szépen,vissza kattintgattam a pöcköket és minden jó...Intel Celeron 2.00Ghz procihelyett ami elég gagyi volt, most Intel Pentium 1.800GHz .... oo yee :D ...szép lassan majd csak feltuningolom :) Kössz a segítségeket.Majdnem elcsesztem mert ki akartam csavarozni a ventillátort én ökör, aztán kezdtem gondolkodni hogy nem kell, mert csak az egészet ki kell csatolni. :D sosem csináltam még ilyet, uinoka bátyám meg nem volt itthon hogy bele rakja,nem akartam már várni rá,és megcsináltam super! :D
2012. jan. 27. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Pasztát kentél rá?
2015. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!