Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujratelepitettem a windows-oma...

Ujratelepitettem a windows-omat és elvesztek a meghajtók, és vele eggyütt az adatok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szóval nem először csináltam de valamiért nem olvasta a dvd-met és betettem egy másik windows dvd-t és nemfigyeltem és nem a C-re tette hanem kitörölt mindent és egy maghajtó maradt. nem lehet valahogy visszaállitani???? valami szervizes megoldás? bármi?!?!
2012. jan. 27. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem lehet visszaállítani ( szerintem. ) :S
2012. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ajj basszus:I vagy 230giga mindenféle veszett oda...
2012. jan. 27. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod, (veszteni nem vesztesz semmit) ezzel menteni ami még menthető:

GetDataBack

[link]

lehetőleg, külső adathordozóra mentsd!

2012. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a legjobb PROFI! adatvisszaszerző (Formázás után is! ami még nem lett felülírva, azt viszahozza))

Portable R-Studio 5.4 Build 134372 Corporate Multilanguage

22.67 MB (Net-en fellelhető, pendrive-ról is futtatható)


vagy ezzel:

Smart NTFS Recovery for Windows 2000/NT/ME/XP/2003/Vista/7

2012. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem eddig sokat segitettetek, ha elkezdem futtatni akkor a mostani dolgok eltünnek? vagy valami hasonló? Az a történet hogy ujratelepitettem a gépet és nemfigyeltem a meghajtókra csak nyomtam h ok és eltünt a 3 meghajtó és most csak 1 nagy C van szóval ezen van a win is, ha elkezdem futtatni a programot nemcseszi el a mostani windows-t? Előre is köszi
2012. jan. 27. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:

nem "cseszi el"! csak kilistázza azt, ami még vissza hozható, ami nem lett felülírva a Win. telepítésekor!

és a listából válogathatsz, hogy mi az amire szükséged van. Ai a lényeg, (bár figyelmeztet is) hogy mindenképen egy külső adathordozóra, pendrive vagy külső HDD stb. mentsd a még menthetőt, és NE a meglévő (Rendszer-meghajtóra!)

2012. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ, akkor márcsak egy külső merevlemezt kell beszereznem aztán kimásolom, bár nemvolt könnyű serial-t találni (anélkül nemengedi lemásolni) de végül lett:D ... utolsó kérdés: Ha böngészek vagy valami alkalmazást futtatok azis károsithatja a visszahozható dolgokat?
2012. jan. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!