Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szokott leállni a gépem?

Miért szokott leállni a gépem?

Figyelt kérdés

Egyszer csak kijön egy hibaüzenet.

(nem biztos hogy pontosan írom le mert nem tudtam 100%-osan megjegyezni.)

,,A rendszer pár pillanat múlva leáll,mentsek el minden adtatot amivel dolgoztam.A leállítást a NT Authority/System kezdeményezte.

Ezután elkezd visszaszámolni egy perctől.

Miután letelt az egyperc egyszerűen újraindul a gép.

Mi lehet a probléma ill. hogy tudnám megoldani?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. jan. 27. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:

ujra csinálta

üzenet: a wind.nak ujra kell indulnia,mert a dcom-kiszolgálo folyamatinditoja befejeződött

2012. jan. 27. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Tyű. Anno, jó két éve én is hasonló cipőben jártam, a "Reborn" -nak, vagy "DAYTONA 2008" -nak elkeresztelt buhera XP -t használva. Egy egyszerű házibarkács, taknyolt rendszer ez, melynek használatát semmiképpen sem ajánlom! Inkább szedj le egy MSDN forrásból származó, mennyiségi licencelt XP -t (Pro változat): [link]
2012. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a link már nem él, legalábbis a letöltési része nem. Regisztrálj ide, innen is leszedhetsz megbízható forrásból származó operációs rendszereket: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még valami: a VIP résznél keresgélj, ha regisztráltál!
2012. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha le is töltök egy op. rendszer nemtudom hogy telepítsem fel ill. hogy felmerjem-e telepíteni mert félek hogy elrontok valamit.Szerelőhöz meg nem nagyon akarom vinni.
2012. jan. 28. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem ronthatsz el. Ha a BIOS -ban be van állítva elsődleges indításnak a CD -ről való BOOT -olás, akkor annyi a dolgod, hogy a letöltött lemezképet kiírod CD-képfájlként egy üres CD -re, majd amint bekapcsolod a gépet, még a rendszerindulás előtt berakod a CD -meghajtóba a CD -t, és megvárod, míg behozza a telepítőt. Itt telepítheted arra a partícióra a rendszert, amin a régi is volt (természetesen azt a partíciót formázni fogja, szóval, az alapesetben rendszerpartíciónak használt C:\ meghajtón semmi fontos adatod ne legyen! Persze lehet, hogy neked nem a C:\ -n, de akkor arra telepítsd, amin a rendszered volt). Innentől kezdve minden magától értetődő lesz, a telepítő is magyar nyelvű.
2012. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!