Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7hez integrált hangkártyát...

Win7hez integrált hangkártyát és videó kártyát ami nem integrált mivel lehet telepíteni? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Lényeg hogy először is le kéne formatálnom az egész gépet de a win7et nem tudom hogy kell formatálni...a hangkártyához Vistanál és XP-nél a Realtek AC 97et használtam de win7hez már letöltöttem nem tudom hányat de még mindig nincs hang...a videó kártyához egy ATI-t töltöttem le mert eddig is az volt hozzá de ezzel meg az lett a baj hogy mikor bejelentkezés előtt behozza a négy foltot és kijön belőle a Win jele az még oké de amikor a bejelentkezési ablakot kéne behoznia be hozza csak tiszta csík tehát nem látni semmit belőle ezután a zárolással meg tudom oldani a problémát mert megnyomom és jó lesz de ez nem a legjobb megoldás...tudna valaki nekem segíteni?
2012. jan. 28. 07:23
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Windows 7 -es is úgy formázol merevlemezt mint XP-nél és Vista-nál: [link]


A többi válaszhoz, meg tudni kéne a hardvereid pontos típusát.

ATI kártyához driver -t a hivatalos oldalról szedhetsz le: [link]

Ugyan így a Realtek hangchiphez:

[link]

2012. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nem integrált videokártyához nem kaptál gyári drivert? Esetleg próbáld meg letölteni az ATI honlapjáról a Catalyst Control Center-t és azt telepítve az informtion menüben a softver ubdate megkeresi a számodra megfelelő drivert.
2012. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hűha ha megkérhetnélek elmondanád hogy szoktál formázni mert lehet hogy én csinálok valami rosszat...Köszönöm az infót
2012. jan. 28. 08:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az első tulaja vagyok a gépnek és nem kaptam hozzá semmit
2012. jan. 28. 08:21
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Magyar nyelven:

[link]


Amúgy meg tudom mit akarsz a gyári telepítő driver CD -vel? Már akkor elavult, mikor mellécsomagolják a hardverhez a gyárban. Valószínűleg semmilyen Windows 7 kompatibilis drivert nem találnál rajta.


De ha nem tudsz pontos infót adni a hardverek típusáról, akkor mi sem tudunk pontos linket adni driverek -ről.


Ha nem tudod mi a gépedben, ezekkel a pogikkal térképezheted fel a hardvereket: Everest/AIDA64, SIW, SiSoftware Sandra, stb.

2012. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom h milyen típusúak...és melyik programot ajánlod vagy hogy működnek?
2012. jan. 28. 08:44
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom a google a barátom de nagyon összevesztem vele...nha a lényeg akkor h teljessen le akarom formázni vagyis ujraparticionálni...
2012. jan. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!