Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call Of Duty 4 LAN szerveremet...

Call Of Duty 4 LAN szerveremet elindítom mért nem látszik a X-fire magyar szerverek között?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 23:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Eddig látszódott amikor el indítottam a konsolt és be írtam a LAN szerverem nevét az x fire kis ablakába és rá kerestettem vele akkor meg találta de most nem mutatja meg nem is észleli senki sem,hogy van ilyen call of duty 4 szerver.És ebben kérek segítséget vagy írjon üzenetet nagyon szépen meg köszönném és meg hálálnám :(
2012. jan. 29. 23:55
 2/3 anonim ***** válasza:

LAN szervert más nemfog látni, és a portot is engedélyezni kell ha routered van.

de ha nem látszik, akkor is tudnak csatlakozni ip alapján+28960-as port, feltéve ha nem blokkolja tűzfal, vírusirtó vagy valami

2012. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De a x -fire egyszer mutatja a LAN szerveremet és csatlakoznak is hozzám"hozzá" x-firén keresztül. Vagy amikor el indítom a server consolt és nem mék be a szeróra akkor is be mennek és játszanak.És aszt nem értem hogy amikor az x fire mutatja akkor be tudnak menni akár honnan játszani de amikor nem mutatja az x fire akkor sajna nem :(
2012. febr. 6. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!