Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fölfelé miért nem tölt az...

Fölfelé miért nem tölt az uTorrentem?

Figyelt kérdés

Van 1 olyan problémám , hogy szoktam ugye simán letölteni torrent oldalról de az uTorrentem valamiért csak letölti de nem tölti visszafelé automatikusan :/// !!!

Hogyan állítsam be rajta vagy ha nem lehet hogyan töltsem vissza mert már lassan minden oldalról kitiltanak ://// valaki segítsen és normálais választ kérek ha lehetséges :) olyan írjon aki tud segíteni nekem :) előre is köszönöm :)


2012. jan. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit pluszban beállítani, csak hagyd futni. Letöltés után automatikusan feltöltés kezdődik amíg le nem állítod. Valódi adatfeltöltés csak akkor lesz, ha van kinek. Ha nincs túlseedelve a torrent, ha a letöltők nem partial seederek, ha a többi feltöltőnek nem nagyobb a feltöltési sebessége, mert akkor elveszik előled a letöltőket. Egyiket sem tudod befolyásolni. Egyet tehetsz, minél tovább seedben maradsz, akár hónapokig és addig nem töltesz le semmit amíg nem javul az arányod.


Ha pedig nincs nagy feltöltési sebességet, akkor nem ugrasz neki olyan torrenteknek, ahol látod hogy nem lesz esélyed visszaosztani.


Vészmegoldás: ingyen torrent letöltése, ott csak a feltöltést számolják el, feltöltési szorzós oldalon még gyorsabban is megy. Vagy olyat töltesz ami nem érdekel, de tudsz arányt csinálni vele. Vagy beállsz más oldalról letöltött dologgal seedelni, például hetente 10-20 új sorozatepizód kijön Amerikában, letöltöd ezeket publikus oldalról, majd beállsz seedelni amikor felkerülnek (jellemzően reggelente). Végső esetben valaki a te passkeyeddel töltsön fel.

2012. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod hát már azzal próbálkozok egy ideje, hogy ingyeneset szedek le de eddig nem nagy sikerrel valamiért nem seedel vissza ezt kb 2 hónapja csinálja addig simán töltött vissza mindent. hát ha kirúgnak majd mindig ujjra regizek :D amelyikre tudok :D
2012. jan. 30. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
én már egy hónapja seedelek egy 1.2 GB-os filmet és az arányom 0.122 hát erről ennyit
2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A torrentnél nem lehet semmilyen szabályosságot meghatározni, minden azon múlik hogy adott pillanatban hányan, meddig és milyen sebességgel állnak be le- vagy feltölteni, és nekik mikor meddig és milyen arányú sávszélesség áll rendelkezésre az adott torrenthez. Ez annyiféle változó dolog, hogy nem lehet előre megmondani, csak következtetni hogy te majd jól vissza tudsz-e osztani dolgokat, hamar véget ér-e egy letöltés vagy sem.


Az, hogy kinek milyen torrent milyen arányban került és mennyi idő alatt visszaosztásra, senki másnak nem fog semmit jelenteni, és abból sem lehet semmilyen következtetést vagy kapcsolatot levonni a saját példájához és helyzetéhez.

2012. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!