Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a gépemet visszaá...

Hogyan tudom a gépemet visszaállítani egy általam kiválasztott időpontra, lomtárból visszaszerezni fájlokat?

Figyelt kérdés
Ma kitöröltem egy eléggé fontos fájlt, és sehogy se tudom visszaállítani a gépemet a tegnapi időpontra. Vagy esetleg az is jó lenne ha a lomtárból ürített fájlt visszaszerezhetném
2012. jan. 30. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Piriform - Recuva

[link]

A Recuvát a népszerű CCleaner fejlesztői készítették. Ez a program azonban a törölt file-okat (könyvtárakat) képes visszaállítani a file-rendszerből, vagy a "deep scan" opcióval a merevlemez vagy memória kártya szektorait átvizsgálva - elemezve, és a szektor információk alapján felépítve.

Célszerű külső (USB stb) eszközt felcsatolni a visszaállított file-ok cél tárolójaként, hogy az eredeti adathordozó információi ne módosuljanak, míg valamennyi visszahozható információt nem mentettük le.

Ez is ingyenes (és magyar is!) mint a ccleaner, és legalább olyan hatékony tapasztalatom alapján. Fájlrendszer sérülések akaratlan törlések esetén használható. Megítélésem szerint a ccleaner fejlesztőitől megszokott átgondolt, komoly háttértudással és precizitással készült.


Operációs rendszer: Win XP/Windows Vista/Win 2000/Win 2003 Server/Win 98/Win Me/Win XP Media Center Edition/Windows 7 (32 & 64 bit)

2012. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja és a visszaállítással, nem nyered vissza a Lomtárból töröl fájlokat, úgy hogy ne is kisérletezz vele!

csak csökkenne az esélyed, a visszaszerzésre, a felülírások miatt.

2012. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!