Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Logitech hiba bejelentő...

Logitech hiba bejelentő telefonszámát ismeri valaki? (logitech.hu)

Figyelt kérdés
Van egy olyan számuk amin a logitech.hu ról vásárólt termékek garanciája érvényesíthető!
2012. jan. 31. 08:11
 1/5 anonim válasza:
Üdv 061-7774853 ez a magyar számuk!
2012. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy 2012-ben tudtak magyarul, de most ékes ángilus nyelven tudnak csak :(
2016. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 buskrisztina67 válasza:
A telefonszám él és beszélnek magyarul. Sőt! Minden igaz. Segítőkészek, kedvesek.
2017. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok, régi a kérdés, de úgy gondoltam válaszolok. A szám él, nekem angolul beszélt az elejétől, de nem kizárt, hogy tudott volna magyarul is. A bosszantó az volt, hogy semmit nem ért. A Logitech Magyar oldaláról rendeltem billentyűzetet, de véletlen a rossz szíben, rögtön fel is hívtam, hogy módosítsák a színt, még a rendelés is IN PROGRESS, de semmit nem tudnak csinálni. Várjam meg ameddig kijön, ne vegyem át, érjen visszahozzájuk és ők utána kitudja mikorra visszautalják a pénzt és utána adjam le újra a rendelés a jó színnel. Ez azért kritikán aluli, hogy email cím sincs, igazából semmilyen ügyfélszolgálat, a honlapon is ilyen robotokkal akar beszéltetni és végre eljutok egy élő emberhez és az se tud csinálni semmit. Mindenkinek azt javaslom, hogy a Logitech oldalát felejtse el, egy autómatizált fos oldal az egész. Bármi problémája van az embernek semmit nem tudnak csinálni.


TL;DR: ne rendeljetek az oldaról, mert semmilyen normális ügyfélszolgálata sincs, se egy emailcím

2021. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vizike05 válasza:

Az elöttem "szolohoz csatlakozva,teljes mértékben egyetértek a véleményével.

Ha vmi kell Logitech egérhez pld.marad az Aliexpress, onnan minden megrendelhető.

2022. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!