Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Extreme Digital 3 napos...

Extreme Digital 3 napos cseréjével van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot de vissza vittem mert miután kilépek a játékból a képernyő tetején pár csíkban vibrál a kép egészen addig amíg újra nem indítom. Kérdezték hogy eredeti windows van-e rajta, mondtam nem, erre az volt a válasz hogy lehetséges hogy az okozza problémát... Ugyan már! Elküldték szervízbe hogy ott leteszteljék és ha tényleg hibás akkor kicserélik egy újra. Szerintetek mit fognak mondani? Biztos rám kenik.
2012. jan. 31. 14:08
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Ha madár vagy, akkor gond nélkül rádkenik. Ez nem ujdonság. Az, hogy milyen windows van rajta, nem lényeges. Lehet rajta akár linux is.
2012. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó de ha ezzel jönnek majd és azt mondják hogy nem cserélik akkor mit mondjak hogy kicseréljék? Azt a csávó is megmondta hogy neki kötelessége kicserélni de csak akkor ha tényleg hibás.
2012. jan. 31. 15:43
 3/10 bp1985 ***** válasza:
Egy olyan terméket, ami nem hibás, nem fognak neked cserélni. Ez egyértelmű.
2012. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
épp ez a lényeg h hibás csak ők mondhatnak bármit, nem tudom h nekik előjön-e a hiba, meg aztán majd a másolt op.rendszerre fogják.
2012. jan. 31. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
ez inkább csak valami driver probléma vagy összeférhetetlenség
2012. febr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lehetséges, bár csak azokat a drivereket raktam fel amit kaptam a géphez cd-n.
2012. febr. 3. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
A netről töltsd le a legújabb drivert a videókártyához, azt rakd fel. (nVidia vagy ATI)
2012. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most szervizben van a gép hogy megnézzék tényleg hibás-e úgyhogy nemtom mikor kerül vissza :S
2012. febr. 3. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:
De úgy nagyjából minden játéknál így van vagy csak egynél?
2012. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak egy játékot próbáltam, de mostmár bánom hogy visszavittem mert szerintem rá se néznek.
2012. febr. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!